Схоже, Козловський продовжує виплачувати борг колишньому продюсеру. Проте зіркові колеги вважають, що Кондратюк вчиняє неправильно.

Цікаво "Рум-тур" по бліндажу: Віталій Козловський показав, у яких умовах живе з побратимами на фронті

Сумська розкритикувала Кондратюка

Цю інформацію прокоментувала й акторка Ольга Сумська. Вона наголосила, що так вчиняти – це ганьба. Артистка залишила гнівний пост, у якому рознесла Кондратюка.

Яка ж страшна ганьба! Стягувати останні гроші з воїна Національної гвардії, знаного співака, волонтера Віталія Козловського під час війни! Кондратюк давно перейшов межу в цій темі,
– написала Сумська.

Акторка вважала, що колишній продюсер під час війни припинить забирати гроші в Козловського та пробачить йому борг. Але цього не сталося.

"Він продовжує ганьбитися! Чи не стануть ці гроші, які він забирає у військового, поперек горла?" – запитала акторка.


Ольга Сумська прокоментувала інформацію про Козловського / Скриншот

Реакція мережі

Багато шанувальників підтримали акторку. Вони теж вважають дії Кондратюка ганебними. Водночас знайшли й ті, хто запевняє, що продюсер вчиняє справедливо.

"Козловський порушує авторські права і, захищаючи порушення, ви риєте яму собі і іншим творчим людям. Перед законом всі рівні… Спробуйте, вкладіть свої кошти в когось і потім просто пробачте", – пишуть підписники.

На ці коментарі Ольга Сумська теж відповіла. Вона наголосила, що це просто помста і сором.

Завжди є шляхи до порозуміння, тим більше в цей жахливий період! Знаючи, що це єдина можливість заробити для людини, тим більше, військового! Чи порядна людина буде так чинити? Жах,
– різко висловилася акторка.

Чому Кондратюк забирає гроші Козловського

  • Вадим Лисиця дізнався, що Ігор Кондратюк забирає частину військової зарплатні співака. Він розуміє такі "відносини", але вважає, що під час війни продюсер міг би поводитися інакше.
  • Нагадаємо, що після 9-річної співпраці між артистами виник конфлікт. Козловський передчасно розірвав договір з продюсером, тож суд зобов'язав його виплатити колишньому наставнику 9 мільйонів гривень.
  • У травні ця сума складала вже 2 мільйони. Втім, за словами Віталія, через повномасштабне вторгнення важко накопичити таку велику суму швидко.
  • Водночас Ігор Кондратюк заявив, що не збирається пробачати борг артисту навіть попри його мобілізацію Віталія: "Я не збираюсь анулювати суди, які були. Це не про милосердя. Це трохи інша історія. Він свідомо порушував закон".