У свіжому інтерв'ю Ольга Сумська не стала приховувати, що позиція її доньки Антоніни Паперної – це "болюче питання". З перших днів війни дівчину, яка давно будує акторську кар'єру в Росії, закидали гнівними коментарями. Однак про війну в Україні вона так і не висловлювалася.

Важливо Мовчання – це найстрашніше, – Дмитро Ступка про доньку Сумської, яка живе в Росії

Ольга Сумська відповіла Ступці через закиди про доньку

Зірка українського кіно запевнила, що Антоніні не байдуже на Україну. Вона ніби "виплакала всі сльози, телефонує по сто разів на день", але назвати Росію, яка її годує, агресоркою – не може.

Моя старша донька всім серцем переживає за нас, за Україну… Тотальна залежність від обставин, в яких вони перебувають, і найголовніше – двійко дітей, за яких вони з чоловіком відповідають,
– наголосила Ольга Сумська.

Ба більше, Ольга Сумська дорікнула 35-річному Дмитру Ступці, що той підбурює країну проти її доньки в час, коли треба об'єднуватися.

"Знаєте, розпалювання ненависті та розбрату під час війни – це останнє, чим можуть займатися українці, і це не робить нам честі. Тисячі сімей потрапили в такі обставини, коли їхні родичі мешкають в країні агресора, бо так склалося життя. Сьогодні ми маємо об'єднатися, а не цькувати одне одного", – висловилася акторка.

Ольга Сумська з донькою Антоніною і мамою / Фото з інстаграму акторки

Цікаво Дошка ганьби: блогери створили сайт з іменами зірок, які підтримують Росію чи замовчують війну

Що Сумська казала про кар'єру доньки в Росії до війни

  • Рік тому Сумська різко відповіла на критику щодо переїзду старшої доньки в Москву. Вона не засуджує Тоню, бо свій вибір та зробила 10 років тому, до кривавих подій в Україні. Її хейтерів акторка охрестила "невігласами", "ненормальними".
  • Сама ж Антоніна пояснювала, що рідко приїжджає в Україну, бо "світова ситуація не зовсім підтримує постійні подорожі". Водночас вона ніколи не говорила про війну публічно.