Перша леді разом з чоловіком відвідала щорічну Конференцію послів України. Володимир Зеленський виступив там, а потім зустрівся з угорською громадою на Закарпатті.

Цікаво Вже в дорозі: Віталій Козловський поділився новим фото з військової служби

На конференції також було 28 подружжів українських дипломатів з усього світу. За словами Зеленської, вони разом відвідали кілька закладів в Ужгороді:

  • волонтерський хаб "Совине гніздо",
  • пологовий будинок, де народжують переселенці,
  • а також дитячий центр "Ковчег миру".


Зеленська зустрілася з подружжями дипломатів / Фото з її інстаграму

Знайомство з людьми, які допомагають і рятують, надихає як ніщо інше. Адже діяльність центру базується на духовних принципах: виховання поваги та сприяння розвитку здорових цінностей у повсякденному житті,
– вважає Зеленська.

Для зустрічі з подружжями українських дипломатів перша леді обрала стильний кежуал-look. Вона одягнула широкі штани кольору хакі, молочну блузу й чорно-білі кеди. Свій образ Зеленська доповнила ременем у тон верху та сережками.


Образ Олени Зеленської / Фото з її інстаграму

Попередні образи Зеленської: коротко

  • Для робочої зустрічі в Києві на початку серпня перша леді підібрала сіро-м'ятний костюм від українського бренду Gasanova. До нього вона додала тонкий пасок на талію в тон і вишукану брошку.
  • Перша леді Україниу липні також приїжджала з візитом у Вінницю, де відвідала меморіал пам'яті жертв російського обстрілу міста. Для робочого виїзду вона обрала класичний чорний штанний костюм, який поєднала з бежевою блузою.
  • Зеленська супроводжувала свого чоловіка на зустрічі з президентом Південної Кореї. Вона одягнула костюм пурпурного кольору зі спідницею міді та жакетом.