Дружина президента України організовує третій Саміт перших леді та джентльменів, який відбудеться у Києві. Напередодні Олена Зеленська з колегами зустрілась з медіа, щоб розповісти про розвиток створеної міжнародної спільноти.

Цікаво знати Кохання з першого погляду та 20 років шлюбу: зворушлива історія Олени та Володимира Зеленських

Перша леді розповіла, що за останній рік країни усвідомили, як важливо бути об'єднаними. Вона повідомила, що тема третього саміту – "Ментальне здоров'я: крихкість і стійкість майбутнього". Ведучим буде актор і письменник Стівен Фрай.

"Йдеться не лише про війну, а й про катаклізми, епідемії, економічні кризи. У ментального здоров'я немає кордонів. І ще одна новація цього року: запускаємо на Саміті абсолютно новий вид міжнародної співпраці – міжнародне медичне партнерство. Для цього до Києва приїздять міністри охорони здоров'я із різних країн", – поділилась перша леді.


Олена Зеленська з колегами / Фото з інстаграму першої леді

Образ Олени Зеленської

Для зустрічі з представниками медіа дружина президента підібрала стильний та елегантний образ. Вона постала перед камерами у костюмі шоколадного відтінку та молочній сорочці.

Образ першої леді доповнювали вишукані туфлі на високих підборах та аксесуари. Олена Зеленська вклала волосся легкими хвилями та зробила лаконічний макіяж.


Олена Зеленська / Фото з інстаграму першої леді

Останні образи першої леді

  • Перша леді підібрала подовжений жакет та штани палаццо в шоколадному відтінку для поїздки в Нідерланди. Їх вона поєднала з бежевими підборами-човниками, молочною блузою та сережками.
  • У День державного прапора Олена Зеленська одягнула білу вишиванку з чорними квітами бренду Gaptuvalnya. Вона доповнила образ намистом з перлинами, золотим кулоном та золотим тризубом.
  • На робочу зустріч з регіональною директоркою ЮНІСЕФ перша леді постала у стильному подовженому піджаку зі штанами в молочному відтінку.