Перша леді Олена Зеленська відвідала коронацію Чарльза ІІІ та Камілли. Вона показала у мережі іменне запрошення від монаршого подружжя.

Дивіться також Букінгемський палац представив перші офіційні портрети короля Чарльза ІІІ та королеви Камілли

Олена Зеленська показала запрошення

Перша леді України висловила вдячність новому королю та королеві за запрошення. Та показала листівку – це барвиста рамка з квітів, емблеми та зображення Зеленої Людини. На листівці у каліграфічному стилі написаний титул першої леді.

Запрошення, яке запам'ятається назавжди. Мала честь бути присутньою на коронації Їх Величності Короля Чарльза III і Королеви Камілли і побажати їм успішного правління та процвітання. Була рада почути слова підтримки Україні від гостей церемонії,
– поділилась Олена Зеленська.


Запрошення Зеленської / Фото з твітера першої леді

Запрошення на коронацію викликало бурхливі обговорення у мережі. Шанувальники помітили, що у листівці пропущена літера "r" у слові "Ukraine".

  • "Який жах – вони неправильно написали "Україну" в запрошенні. Немає слів";
  • "Будь ласка, скажіть мені, що це не орфографічна помилка в офіційному запрошенні на коронацію";
  • "Британці прибрали свою літеру "р" з "України"";
  • "Такі раді, що ви завітали. Так соромно через орфографічну помилку".

Та інші користувачі мережі припускають, що, можливо, це й не орфографічна помилка, а специфіка старого англійського курсиву. Подвійна петля може означати об'єднання літер "k" та "r". Але невідомо, чи є ця версія правдивою, чи працівники палацу таки допустили помилку.