Також у Парижі перша леді України виступила з переконливою промовою на початку 42-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. У супроводі Одрі Азуле, генерального директора ЮНЕСКО, вона мала можливість оглянути захопливу фреску, створену відомим французьким художником вуличного мистецтва Крістіаном Гемі. До того ж дружина президента України урочисто відкрила книжкову полицю.

Не пропустіть За зневагу до польської мови: на лідера гурту "Пошлая Молли" подали заяву до прокуратури

Образ Олени Зеленської

На робочу зустріч перша леді підібрала стильний двобортний піджак-кімоно від українського бренду The Lake Studio. Він прикрашений квітковою аплікацією, де зображена кульбаба, що символізують сонце, світло та дитячі мрії. Зеленська поєднала графітовий піджак із витонченою чорною спідницею-олівцем і чорним гольфом у тон. На завершення вона доповнила свій образ чорними туфлями на шпильці.

Волосся дружина президента України вклала у легкі локони та зробила натуральний макіяж з нюдовою помадою.

Олена Зеленська у вбраннях вітчизняного виробника

  • Наприкінці вересня Олена та Володимир Зеленські відвідали Канаду. На робочу зустріч у парламент перша леді України одягнула елегантний чорний штанний костюм від відомого українського бренду GASANOVA. Вона поєднала його з чорними туфлями та мінімалістичними прикрасами.
  • На зустріч з Мері Саймон та Вітом Фрейзером Олена Зеленська підібрала ансамбль пісочного кольору, який включав стильний жакет і штани. Вбрання Зеленської відрізнялося характерним вирізом, який підкреслював її талію. Щоб завершити свій аутфіт, вона вибрала елегантні коричневі замшеві туфлі на підборах і пару вишуканих сережок. Доповненням образу стала чарівна брошка у вигляді Євшан-зілля від відомого дизайнера Руслана Багінського.
  • У США дружина президента України з'явилася в асиметричному штанному костюмі чорного кольору, де на піджаку є одна кишеня та біле облямування на правому боці, від українського дизайнера Андре Тана. За його словами, це вбрання символізує надії українців.