Під час своєї промови вона згадала про атаку росіян на Львів, яка відбулася 6 липня. Також наголосила, що Росія невпинно продовжує вбивати українців. До того ж Олена Зеленська згадала, як написала листа до першої леді Литви Діани Науседене та запропонувала створити центр для українських біженців. Вона закликала всіх охочих також долучитися до цієї ініціативи й в такий спосіб допомогти українцям.

Це цікаво У польових умовах та з котиками: Віталій Козловський показав, як живе під час бойової підготовки

Образ першої леді України

Зустріч Олена Зеленська відвідала у приталеній темно-синій сукні з білим коміром, манжетами та поясом. На своє плаття вона, як і інші перші леді та джентльмени, почепила брошку у вигляді незабудки. Для себе Олена Зеленська обрала жовту квітку з синьою серединою. Довершили аутфіт чорні лакові туфлі на невисоких підборах. Також Олена Зеленська одягнула лаконічні сережки бежевого відтінку.

Волосся першої леді було акуратно вкладене, а на обличчі був легкий макіяж з нюдовою помадою на губах.

Олена Зеленська у Вільнюсі / Скриншоти інстаграм-сторіс першої леді

Останні виходи першої леді України

  • Володимир та Олена Зеленські прибули на старт саміту НАТО. Перша леді супроводжувала президента в кремовій вишиванці від українського бренду GUNIA Project, вишитій вручну чорними нитками, чорних прямих штанах та чорних туфлях.
  • Урочисту вечерю у Президентському палаці Литви Олена Зеленська відвідала в небесно-синьому костюмі від українського бренду Litkovskaya, який складався з жакета та довгої спідниці, бежевих підборах та прикрасах від Poche Jewelry.
  • На презентацію флагманського проєкту МВС "Автошколи для осіб з інвалідністю" Олена Зеленська завітала у ніжно-бежевому костюмі – класичному жакеті з одним ґудзиком та в штанах в тон. Його вона поєднала з коричневою футболкою й туфлями на невисоких підборах в схожому відтінку.