Під час виступу Олена Зеленська заявила про наміри України досягти гендерної рівності. Зокрема, на ринку праці. За словами першої леді, згідно з урядовою стратегією є план до 2030 року скоротити різницю в оплаті праці з нинішніх 18,6 % до 13,6 %.

Цікаво Перша леді дала відповідь, чи піде Володимир Зеленський на другий термін

Образ Олени Зеленської

Перша леді завітала на подію в стильному штанному костюмі в сірому відтінку, який складався з класичного жакета та штанів. Доповненням до аутфіту стала чорна сорочка.

Олені Зеленській зробили зачіску з елегантними локонами та стильним проділом. Нюдовий макіяж гармонійно підкреслив природну красу першої леді. Крім того, дружина президента прикрасила свій аутфіт вишуканими золотими сережками.

Для перегляду фото гортайте направо:

Олена Зеленська в штанних костюмах

  • Для візиту до канадського парламенту перша леді України підібрала стильний образ. На робочій зустрічі вона постала в чорному штанному костюмі вітчизняного бренду GASANOVA. У її ансамблі був класичний піджак, прикрашений двома темно-сірими смугами, чорні широкі штани та підбори в тон. Доповненням до образу стали вишукані прикраси.
  • На офіційний візит до Білого дому Олена Зеленська одягнула штанний костюм молочного кольору. Ансамбль, що складається зі штанів прямого крою та приталеного жакета з накладними кишенями та коміром-стійкою, продемонстрував її вишуканий стиль. Золота брошка у формі карти України ідеально доповнила вбрання першої леді.
  • Для візиту до Нью-Йорка дружина президента обрала штанний костюм-трійку сірого кольору. Стильний піджак, жилет і модні брюки-палацо красиво підкреслювали витончену фігуру Олени Зеленської. Примітно, що перша леді доповнила своє вбрання символічною брошкою у вигляді відомого бородянського півня, який уособлює незламну силу та стійкість українського народу.