Дружина президента Зеленського під час візиту до Республіки Корея дала кілька інтерв'ю корейським журналістам. Її часто запитували про те, яке зараз життя в Україні.

Дивіться також Олена Зеленська розхвалила TVORCHI за виступ під час обстрілу: "Головна перемога попереду"

Олена Зеленська поспілкувалась з корейськими журналістами

Відповідаючи на запитання, перша леді навела приклад із Херсона. Коли під обстріл потрапив вокзал, звідки відправлявся потяг. Він прибув до Львова, як і мав, – там його зустріли оплесками.

Ось образ всього життя українців зараз. Ризикуючи щодня – кожен та кожна роблять свою справу, вкладаються у перемогу. Як цей потяг, йдемо далі,
– зауважила Зеленська.

Олена Зеленська мала розмову з одним із найстарших видань Chosun Ilbo, а також із національним телеканалом KBS та інформаційним агентством Yonhap. "Для мене важлива нагода більше розповісти про Україну й українців корейським глядачам та читачам. Передала подяку за підтримку і розуміння – чужих війн у сучасному світі не буває".

Образи першої леді

Олена Зеленська продемонструвала різні образи у Республіці Корея. Спершу вона постала у білій блузці з об'ємними рукавами та вишивкою. Перша леді також одягнула чорні широкі штани й підкреслила талію ременем. Золота підвіска та укладка доповнили образ.


Олена Зеленська / Фото з інстаграму першої леді

Також дружина президента позувала перед камерами у білосніжному костюмі з жакетом-кімоно. Цей образ вона обирала для участі у конференції "Азійське лідерство". Також перша леді зустрілась з президентом Республіки Кореї Юн Сок Йолем.


Олена Зеленська / Фото з інстаграму першої леді