Вона повідомила, що на зустрічі вдалося обговорити співпрацю литовської лікарні, фахівці якої були в складі медичної місії, що рятувала українців на Київщині, з обласною клінічною та дитячою лікарнями Миколаєва. Перша леді сподівається, що наступним кроком співпраці України та Литви буде порятунок ментального здоров'я українців.

До теми З синьо-жовтою незабудкою: Олена Зеленська зачарувала патріотичним образом у Вільнюсі

Олена Зеленська зачарувала діловим образом

Для зустрічі у Вільнюсі перша леді України обрала штанний костюм молочного кольору, який складався з подовженого двобортного жакета з ґудзиками та штанів такого ж відтінку. Його вона поєднала з блузою, яка мала невисоку горловину, в шоколадному відтінку. Аутфіт довершили коричневі підбори з прямокутним носом. З аксесуарів Олена Зеленська обрала лаконічні сережки-кільця, які скомбінувала з маленькими сережками-гвоздиками.

Волосся першої леді було акуратно випрямлене, а на обличчі був легкий макіяж в коричневих відтінках з матовою помадою на губах.

Для перегляду фото гортайте направо:

До слова, 11 липня Олена Зеленська супроводжувала Володимира Зеленського на старті саміту НАТО, який відбувся у Вільнюсі, що в Литві. Президент виступив на центральній площі міста з потужною промовою та підняв прапор з Бахмута. В цей день перша леді змінила два ефектних образи.

Спершу вона обрала кремову вишиванку від українського бренду GUNIA Project, вишиту вручну чорними нитками. Акцентами в образі стали латунний ґудзик у вигляді серця та крайка з пухнастими помпонами. Свій образ Олена Зеленська довершила чорними прямими штанами.

Після виступу президента та першу леді України запросили на урочисту вечерю у Президентському палаці. Цей захід Олена Зеленська відвідала у небесно-синьому костюмі від українського бренду Litkovskaya, який складався з жакета та довгої спідниці. Їх прикрашали вишиті пташки. Бежеві туфлі та прикраси від Poche Jewelry завершили другий аутфіт дружини президента.

Перша леді в штанних костюмах: останнє