Дружина Зеленського не проти тісної дружби з першими леді провідних країн світу. Однак спілкуватися в кулуарах жінки не можуть, лише на офіційних зустрічах, які проходять в присутності їхніх чоловіків.

Читайте також Не можеш бути спонтанною, – Зеленська про роль першої леді та чи планує йти в політику

Ніякої близької дружби бути не може. У нас мало можливостей спілкуватися окремо від офіційних візитів наших чоловіків,
– поділилась Олена Зеленська.

Вона намагається контактувати з колегами – веде телефонні перемовини й вітає зі святами. На тлі нових обставин, продиктованих пандемією, перша леді України здійснила кілька відеодзвінків, аби обмінятися досвідом щодо адаптації своєї роботи.

До слова, саме з ініціативи Олени Зеленської в Києві вперше відбудеться саміт перших леді та джентльменів. Він пройде 23 серпня, напередодні Дня незалежності.

"Спілкування між дружинами президентів відбувається тільки в рамках офіційних візитів, але цього замало. Є великі проєкти, якими можна ділитися, є енергія та зусилля, які потрібно об'єднувати", – пояснила дружина президента.

Зазначимо, Олена Зеленська не вперше розсекречує стосунки з першими леді. У телевізійному інтерв'ю Наталії Мосейчук вона захоплено розповідала про Бріжит Макрон – першу леді Франції.

  • Дружина Зеленського назвала її сміливою жінкою, яка не звертає увагу на плітки.
  • Бріжит Макрон порадила колезі не зважати ні на кого й жити так, як їй хочеться.