До того ж обидві перші леді детально ознайомилися з підсумками третього Саміту перших леді та джентльменів, який відбувся у Києві у вересні. Під час розмови дружина президента України виглядала елегантно, одягнувши модний піджак з ефектним чорним коміром.

Не пропустіть "На них хочеться дивитися вічно": наймиліші відео Олени та Володимира Зеленських

Образ Олени Зеленської

Перша леді України одягнула стильний діловий піджак сірого кольору з витонченим чорним коміром. Демонструючи вишуканий смак, вона також підібрала пару срібно-золотих сережок. Крім того, Олена Зеленська вклала волосся в елегантні легкі локони та зробила нюдовий макіяж.

Нещодавні аутфіти першої леді

  • На зустріч з представниками компанії Google Олена Зеленська одягла атласну сорочку темного кольору хакі в поєднанні з чорним класичним піджаком. Щоб додати нотки елегантності, Зеленська доповнила свій вишуканий образ срібними сережками-кільцями.
  • Перша леді завітала на захід "На шляху до подолання гендерного розриву в оплаті праці" у вишуканому сірому штанному костюмі. Вбрання, що складається з піджака та штанів у графітовому відтінку, було зі смаком доповнено чорною сорочкою.
  • Наприкінці вересня Олена та Володимир Зеленські відвідали Канаду з робочим візитом. У парламент перша леді завітала в чорному штанному костюмі від українського бренду GASANOVA. Її стильне вбрання доповнили чорні підбори-човники та мінімалістичні прикраси.