Перша леді України Олена Зеленська розповіла про чоловіка та його позицію на початку повномасштабної війни. Вона розповіла, що не була здивована, що Володимир не покинув Україну.

До слова "Серце світу б'ється в Україні": Зеленська провела розмови з дружинами глав держав та урядів

Зеленська про чоловіка

Перша леді зазначила, що навіть не обговорювала це питання з чоловіком. В неї не було сумнівів, що він залишиться.

Я знаю його більш ніж 20 років з того моменту, як він був ще хлопчиком, я знаю, що він за людина. Він з роками не змінив свої базові налаштування. Це та сама людина, яку я знаю, мені здається, він просто не міг вчинити по-іншому. Тому я не дивуюся,
– поділилась Олена Зеленська.

"Мене іноді навіть ображала реакція людей, які були здивовані. Тому що я не могла зрозуміти: невже ви не бачили цього раніше", – зізналась перша леді.

Олена Зеленська зробила висновок, що люди не знали до кінця свого президента. Вона додала, що досі бачиться з чоловіком рідко, а спілкується з ним телефоном.


Зеленські / Фото Vogue

Що ще Зеленська розповідала про чоловіка

  • Перша леді зізнавалась, що її стосунки з чоловіком через війну змінились. Але вона сподівається, що випробування зроблять їх згуртованішими.
  • Також Зеленська розповідала, як діти переживають розлуку з батьком: "Сину потрібен тато, щоб погратися, посидіти в нього на колінках. Доньці потрібен тато для того, щоб говорити про свої дівочі справи, про свої плани на майбутнє. Вона переходить до дорослого життя, їй потрібні ці розмови. А цього, на жаль, немає".