На коронацію Чарльза ІІІ Олена Зеленська прилетіла з Денисом Шмигалем, адже Володимир Зеленський з Нідерландів повернувся до Києва.

До теми У чорній сукні: Зеленська зустрілася з Кейт Міддлтон та Джилл Байден – історичне фото

Зеленська і Шмигаль зустрілися з Чарльзом ІІІ

Вони поспілкувалися з майбутнім монархом і переконалися, що він непохитно підтримує український народ. Про це свідчить навіть реакція Його Величності на першу леді України – під час діалогу з Зеленською Чарльз ІІІ розплився в усмішці.

Особлива честь взяти участь в офіційному прийнятті Його Величності короля Чарльза ІІІ з нагоди прийдешньої коронації. Разом з першою леді України Оленою Зеленською отримали запевнення від Його Величності в непохитній підтримці українського народу до остаточної перемоги. Дякуємо за солідарність,
– прокоментував прем'єр-міністр України.

"Цього вечора король та інші члени королівської родини вітали глав держав і закордонних гостей у Букінгемському палаці перед завтрашньою коронацією", – йдеться в підписі королівської сім'ї, де першим фото зображена тепла розмова Чарльза ІІІ з Зеленською і Шмигалем.

  • Важливо, що з Чарльзом ІІІ Олена Зеленська познайомилася ще 30 листопада 2022 року під час історичного візиту в Лондон, коли виступала перед парламентом Великої Британії. Вони побували в Українському католицькому соборі, де розташований лондонський Ukrainian Welcoming Centre.
  • Крім того, наприкінці квітня Зеленська та Чарльз ІІІ разом, хоч і дистанційно, взяли участь у церемонії оголошення братерства між бібліотеками в Ліверпулі та Одесі.