Перша леді України Олена Зеленська продовжує війну на інформаційному фронті. Цього разу вона дала інтерв'ю в австралійській програмі.

Дивіться також Українки в Нью-Йорку: Тіна Кароль та Юлія Саніна виступили на заході Олени Зеленської

Олена Зеленська дала нове інтерв'ю

Дружина президента розповіла про світові цінності, за які бореться та б'ється Україна. Першу леді показали на екранах у програмі 60 Minutes Australia

"Це війна світоглядів. З одного боку – російський агресор, з іншого – українці, які захищають тих, кого люблять. Розповіла про те, як живемо в умовах, коли своє життя треба відстоювати щодня. Зазвичай о цій порі року наші родини намагалися спланувати, що вони робитимуть на Різдво, як святкуватимуть Новий рік. Але зараз кожен новий відвойований день для нас – свято. Наше щоденне запитання: "як ти?" І ми відповідаємо: "Тримаємось", – поділилась Олена Зеленська.

Інтерв'ю першої леді / Фото з телеграму першої леді

Інтерв'ю Зеленської: дивіться відео

Головні цитати з інтерв'ю першої леді

 • Чи була готова до такого етапу життя: "На роботу перших леді – до цього ніхто не готує. На жаль, немає методичних вказівок і книжок, які можна прочитати й вивчити, як це бути дружиною президента".
 • Про хороші новини з фронту: "Схрещуєш пальці й намагаєшся не радіти завчасно. Бо це дуже важливо для нас. Ми хочемо перемог, ми радіємо, але розуміємо, що це складна і жорстока війна. Важкий, але дуже важливий для нас момент".
 • Що б сказала австралійцям: "Просто я хочу, щоб не забували про війну, хоча вона за тисячі кілометрів, вона дуже близько. Бо це війна світоглядів, сили агресії проти тих, хто захищається і захищає те, що любить.
 • Як у неї справи: "Є дійсно роз'єднані родини, ми не бачимо своїх близьких, друзів, це щоденне запитання наше – "Як ти". У принципі, найчастіше ми відповідаємо один одному – "Тримаємося".
 • Про дітей: "Як всі діти в Україні. У перші дні мене постійно питали, коли це закінчиться, свої плани… Завжди вже в цей час всі родини намагалися уявити, що вони робитимуть на Різдво, як будуть святкувати Новий рік. У нас зараз в Україні навіть немає думок про це, бо ми не можемо так надовго робити плани".
 • Стосунки з президентом: "Бачимося рідко. Любимо жартувати, любимо один одного, своїх дітей. Я впевнена, що буде так і далі. Зараз так і є. Ми неймовірно щасливі, що наша донька днями стала студенткою, з татом дуже раділи й пишались нею. Радіємо, що син знову пішов до школи, й це також важливо, щоб діти могли навчатися. У нас завжди є про що поговорити окрім роботи, а роботи в нас зараз удвох достатньо. Тому я не думаю, що це змінить наші стосунки. Впевнена, що це не змінить стосунки в родині. Сподіваюся, що такі випробування тільки загартують нас".
 • Про те, що президент став героєм: "Не здивував. Не як дружина кажу, а як людина, яка з ним працювала багато років. Найвитриваліша людина, яку я знаю. Зараз я спостерігаю, що про це дізнається більше людей. Ми ніколи не знали, на що ми здатні, поки ці випробування не настали".
 • Про смерть Єлизавети II, яка правила країною під час війни: "Це надихало. Я впевнена, що її мудрості й життєстійкості ми навчатимемось багато років. Це печальні події, весь світ довго буде згадувати цю величну постать".
 • Про її вихід на міжнародну арену: "Пам'ятаю, наскільки я хвилювалась. Не знала, що це за світ, що це за люди. Виявилось, що це звичайні люди, які мають всі емоції й звичайні людські цінності. До речі, пані Макрон тоді дуже допомогла, намагалась мене заспокоїти, сказати що все буде добре, будьте собою, у вас все вийде. Не забувайте про своє особисте життя".
 • Чому знялась для Vogue: "У першу чергу, чому я вирішила так зробити – це велике видання з багатомільйонною аудиторією. Правду треба говорити на всіх майданчиках, на яких можна. Переживала тільки про кадр біля "Мрії", бо це дійсно наш літак, яким ми пишалися, а зараз він зруйнований. Це і моя зруйнована мрія також".
 • Чи переможе Україна: "У нас немає іншого виходу. Тут питання нашого виживання. Якщо я не буду впевненою – ставлю під питання своє існування".