Олена Зеленська зустрілася з іноземними партнерами, щоб поділитися тим, чим живуть наші країни зараз, обговорити питання, які турбують людей. Такий обмін досвідом і думками дає міцну основу для побудови майбутньої співпраці.

Вас може зацікавити Нове покоління, – Олена Зеленська розповіла, якою була зустріч з Кейт Міддлтон

Я щиро вірю, що сила перших леді та джентльменів здатна покращувати світ. Здатна якщо не знаходити вихід із криз, то полегшувати та пом'якшувати процеси, які ці кризи спричиняють. Або навіть більше – запобігати їм. Ми це можемо робити й робимо через наші соціальні, освітні, гуманітарні та культурні проєкти. Ми це здатні робити м'яко, а не силою м'язів,
– сказала Зеленська.

Олена повідомила, що географія Саміту перших леді та джентльменів розширюється. У Нью-Йорку зустріч відбулася з нагоди 77-ї сесії Генасамблеї ООН. Зеленська запропонувала колегам створити постійну платформу, яка функціонуватиме протягом року, між щорічними подіями.

Олена Зеленська з колегами в Нью-Йорку / Фото з телеграму першої леді

"Саміт залишається майданчиком для обговорення актуальних викликів сьогодення, яких у світі не меншає. Наш український досвід показує: боротися й перемагати краще разом", – підкреслила перша леді України.

Образ Олени Зеленської

На офіційну зустріч Зеленська прибула в елегантному сірому костюмі, що складався з широких штанів і подовженого піджака. Поєднала вбрання з туфлями-човниками на підборах в тон. Волосся Олена вклала рівно, а на обличчі зробила повсякденний макіяж у коричневих відтінках. Серед аксесуарів її образ довершили лаконічні сережки.

Олена Зеленська з колегами в Нью-Йорку / Фото з телеграму першої леді