З початком повномасштабного вторгнення Росії Потап відійшов від справ Moзgi Group і компанія опинилася в руках Ірини Горової. Тепер вона будує співпраці, що засновані на довірі, відвертості, чесності, емпатичному відношенні одне до одного. Саме такою нібито буде її колаборації з репером OTOY, який виступав у півфіналі Євробачення-2023 з Марією Яремчук і Златою Дзюнькою.

Читайте також Монатік нарвався на хейт через концерт у нічному клубі Одеси: співак різко відреагував

Ірина Горова почала співпрацю з OTOY

Наш з OTOY тандем – це лише перший крок до того, щоб створити прецедент на ринку, який змінить відношення до лейблів та продюсерів загалом. Славо, вітаю тебе у нашій дружній та суперпрофесійній команді, яка допомагає стати по-справжньому помітним,
– звернулася Ірина Горова.

Як відреагував Олексій Дурнєв

Якщо переважна більшість коментаторів зраділа колаборації Moзgi Entertainment з OTOY, побажала обом успіхів і навіть заявила, що "цей тандем розірве", то Олексій Дурнєв відреагував дуже несподівано. Він згадав україно-болівійську співачку Мішель Андраде, якою продюсерський центр Горової займався до вторгнення Росії.

"А Мішельку так і не розкрутили", – написав ютуб-блогер. Якщо Ірина Горова лише усміхнулась смайликом, то OTOY заступився за колегу й похвалив її останній реліз – мініальбом Metamorfosis, до якого ввійшли три пісні.

"Нічо не знаю, але вчорашній реліз, де вона під дрілл начитує, – вогонь", – відповів репер Олексію Дурнєву.

Скриншот з інстаграму Ірини Горової

  • Нагадаємо, у червні 2022 року Мішель Андраде оголосила, що розірвала контракт з Потапом і продюсерським центром Moзgi Entertainment. Після 5-річної співпраці дівчина стала самостійною артисткою, але продовжила діалог з лейблом на "зовсім інших умовах". Усе нібито тому, що вони самі переформатувалися, щоб надавати свої послуги різним виконавцям.
  • Вже в інтерв'ю 24 Каналу Мішель Андраде пояснила, що вільна артистка, яка "користується послугою дистриб'юції від Мoзgi". Вона запевнила, що це було "взаємне рішення".