Арестович зауважив, що вони з Анастасією дуже співпадають у поглядах, чого не було в його попередніх шлюбах. Ексрадник ОПУ раніше розповів, чому розлучився з попередніми дружинами.

Не пропустіть Мені трохи зривало дах, – Alyosha зізналася, чи думала про розлучення з Тарасом Тополею

Олексій одружений з Анастасією майже 10 років. Він каже, що хоче бачити її щасливою, тому не просить кохану готувати чи робити щось вдома.

Моя дружина не має готувати мені вечерю. Вона не готує. Ми або замовляємо, або їдемо до ресторану. Я стараюся робити так, щоб вона взагалі не працювала вдома. З чоловічої точки зору, жінка може бути щасливою або хорошою,
– висловився Арестович.

Він вважає, що жінці краще бути щасливою. На його думку, хороші жінки рідко бувають щасливими, а йому потрібна саме така.

Арестович додав, що коли його дружина каже, що до чогось не готова, він їй допомагає – оплачує курси, навчання тощо. За його словами, чоловік існує для того, щоб жінка була щасливою.

Олексій також розповів про виховання нащадків. Він зізнався, що дозволяє дітям практично все.

"Дитина сама здатна зупинитися. Мої діти були дуже пещені до п'яти років десь, вони мали все, що завгодно, усі бажання виконувалися. І в шість-сім років вони припиняли цим цікавитися", – відповів Арестович.

Дивіться інтерв'ю з Олексієм Арестовичем: відео

Що відомо про особисте життя Олексія Арестовича

  • Анастасія – третя дружина політика. Арестович не називає імен своїх попередніх жінок, але каже, що розлучився з ними, бо вони по-різному почали бачити майбутнє.
  • Олексій познайомився з Анастасією у 2014 році на його авторських курсах. У шлюбі в пари народився син Олександр.
  • Від попередніх шлюбів ексрадник ОПУ також виховує доньок Аеліту й Вероніку.