Менше як місяць тому 22-річна Олександра Яремчук перемогла на національному конкурсі краси "Міс Україна 2021". За цей час вона встигла пережити шалений стрес через візу до США, підготувати два танці з Дмитром Жуком, зняти ефектний проморолик на Київському морі та створити дві розкішні сукні з іменитими дизайнерами. Як виглядають вбрання для "Міс Світу 2021", дивіться нижче.

Не пропустіть Голова комітету "Міс Україна" повідомила, чи поїде Олександра Яремчук на "Міс Світу 2021"

Національний костюм Олександри Яремчук для "Міс Світу 2021"

Сукню для виходу в національному вбранні для Олександри створила зіркова дизайнерка Леся Патока. Це біле плаття зі шлейфом та унікальним мереживним візерунком кольору рубіну. Окрасою костюму є об'ємні плечі та приталений жіночний силует.

Для "Міс України 2021" розробили квітковий вінок з порцеляновими "променями" ручної роботи. Цей ексклюзивний аксесуар нагадує сяйво німбу.

"Міс Україна" 2021 Олександра Яремчук у національному вбранні / Фото з пресслужби конкурсу краси

"Міс Україна" 2021 Олександра Яремчук у національному вбранні / Фото з пресслужби конкурсу краси

Радимо прочитати Про життя до конкурсу, стосунки та перемогу: інтерв'ю з "Міс Україна" 2021 Олександрою Яремчук

Фінальна сукня Олександри Яремчук для "Міс Світу 2021"

Для фінального виходу в Пуерто-Рико Олександрі Яремчук пошили жакардову сукню насиченого фіолетового кольору з повітряним шлейфом і розрізом на стегні. Її авторкою стала модельєрка Катерина Лукашик. Вона зумисне поєднала фіолет і фуксію, адже журі найперше звертає увагу на яскраві кольори.

У сукні поєднано різні фактури: жакард, сітка, глітер, паєтки. Ми все це гармонійно спробували поєднати, щоб виглядало вишукано та нетривіально,
– поділилась дизайнерка.

На фінальну сукню для конкурсу "Міс Світу 2021" майстри витратили 50 метрів тканини, чотири тисячі стразів, камінчиків і понад 150 годин! Усе для того, аби Олександра сяяла на сцені в Пуерто-Рико.

"Міс Україна" 2021 Олександра Яремчук у фінальній сукні / Фото з пресслужби конкурсу краси

"Міс Україна" 2021 Олександра Яремчук у фінальній сукні / Фото з пресслужби конкурсу краси

"Міс Україна" 2021 Олександра Яремчук у фінальній сукні / Фото з пресслужби конкурсу краси

​Гаряча тема "Міс Україна" 2021 Олександра Яремчук зустрічається з хлопцем зі списку Forbes

Що відомо про "Міс Україна" 2021 Олександру Яремчук:

  • 22-річна красуня народилась у місті Калинівка, що на Вінниччині. Її мама працює у сфері зв'язку, а батько був директором банку.
  • Дівчина закінчила Київський економічний університет за спеціальністю "Менеджмент бізнес організації", але за професією не працює. Вона займається моделінгом.
  • "Міс Україна 2021" – це перший конкурс краси в житті Олександри Яремчук. Останні три роки їй активно писали кастинг-менеджери, але вона щоразу відмовлялась, бо на першому місці було навчання.
  • Модель запевняє, що заможний хлопець не купував їй перемогу на національному конкурсі, адже корона коштує 3 мільйони доларів.