Український музикант Олександр Положинський опублікував на особистій сторінці нове фото. Він зробив світлину в спорядженні.

Дивіться також Зірка Playboy та відомі артисти: українські знаменитості, які стали волонтерами через війну

Нове фото від Сашка Положинського

Олександр Положинський показався на тлі засніженого лісу та у військовому вбранні.

Добре в ЗСУ – всі прикрі інтернет-ср*чі долітають лише відголосками,
– написав виконавець.


Олександр Положинський / Фото з інстаграму артиста

Також артист привітав українців з Міжнародним днем волонтера. Він запропонував послухати його нову пісню, яку Положинський опублікував в телеграм-каналі.

"У мене багато подруг, друзів і просто знайомих, яких сьогодні з повним правом можу привітати з Днем Волонтера і Волонтерки. Як вітання хочу просто подякувати всім вам, дорогі наполегливі та невтомні, за вашу працю, яку спробував описати в пісні, яку можна почути на моєму каналі. На канал можете не підписуватися, а от пісню, будь ласка, слуханіть. Раптом додасть енергії та наснаги – мені б хотілося", – поділився Олександр Положинський.

Додамо, у Міжнародний день волонтера привітанням також поділився Сергій Притула. Він подякував колегам по фонду, українцям вдома та за кордоном.

"Позаяк у волонтерській діяльності зараз залучена ледь не вся країна, то можна сміливо стверджувати, що це день всіх українців. Всі зараз щось роблять. Всі разом і кожен на своєму місці. Ви – круті"