5 грудня вся Україна відзначає День волонтера. Якщо раніше це свято стосувалось здебільшого людей, які не безоплатній основі долучались до різних освітніх чи соціальних ініціатив, то сьогодні – це здебільшого про армію та допомогу українцям у час війни. Символічно, що День волонтера святкують поряд з Днем ЗСУ, який відзначають 6 грудня.

Важливо Ви завжди поруч, – Залужний звернувся до українських волонтерів

За словами Сергія Притули, усі, хто допомагають Україні у складний час – волонтери: люди, які привозять кілька одиниць або кілька тисяч рацій з-за кордону; діти, які створюють блокпости після уроків та грають у шахи за благодійність; люди, які забезпечують тепловізором чи іншою технікою підрозділ своїх знайомих. Усі заслуговують на подяку та повагу.

"Сьогодні дуже особливий день. Сьогодні – День волонтера. Позаяк у волонтерській діяльності зараз залучена ледь не вся країна, то можна сміливо стверджувати, що це день всіх українців. Всі зараз щось роблять. Всі разом і кожен на своєму місці. Ви – круті. Ви – наша опора. Кожне зусилля, кожен донат є вагомими внесками у загальну справу підтримки української армії. Ці спільні дії об’єднують нас, як народ, роблять нас сильними та непереможними", – каже волонтер Притула.

Від імені власного фонду він дякує усім громадянам як в Україні, так і поза її межами за допомогу. Також вдячний усім колегам по фонду, яких є понад сотня.

Ми не уявляємо наш фонд без вас і власне сьогодні ви теж волонтери, і сьогодні теж ваш день. Я хочу подякувати усім тим, кому не байдуже, хто зміцнює силу нашого війська. Не зупиняйтеся, робіть те, що робите. Робіть все, що можливо і навіть те, що неможливо. Разом до перемоги. З днем волонтера,
– підсумував чоловік.

Сергій Притула привітав з Днем волонтера: відео онлайн

Читайте також "Замість вечері з родиною – їдете в бойові підрозділи": у ЗСУ тепло привітали волонтерів

Що відомо про фонд Притули і його волонтерство

  • Благодійний фонд Сергія Притули було створено у 2020 році. Організація спеціалізується на допомозі Силам оборони України та постраждалим від російсько-української війни.
  • Волонтери за 2 роки діяльності змогли закупити у величезних кількостях автомобілі, безпілотні літальні апарати, тепловізори, рації, екіпірування, медикаменти та інше. З наймасштабнішого збоку – послуги супутника ICEYE для української армії.
  • Притула часто створює "колаборації" з іншими впливовими активістами та волонтерами, збираючи у максимально швидкі терміни сотні мільйонів гривень. Наразі чоловік повністю відмовився від розважальних проєктів та не думає про відновлення політичної сили, яку створив у 2021 році.