Олег Винник не публікував нічого у мережі ще з минулого року, поки в мережі ходять чутки про його хворобу та допомогу армії. Днями уважні фани помітили, що артист заходив у соціальні мережі.

Дивіться також Забули рідну Україну: хто з зірок-чоловіків виїхав за кордон під час війни та не повернувся

Олег Винник з'явився в мережі

На сторінках виконавця не з'явилося нових дописів чи фото. Навпаки, спершу Олег Винник видалив особисті фото, відео, а потім "почистив" і весь акаунт. Наразі там немає жодної публікації. Звісно ж, артист не прокоментував свої дії.


Винник "почистив" соцмережі / Скриншот з інстаграму

Порожньою стала сторінка Олега в інстаграмі та фейсбуці. На головному фото – синьо-жовта картинка із закликом зупинити війну.


Винник "почистив" соцмережі / Скриншот з фейсбуку

Зникнення Олега Винника

З публічного простору співак зник ще минулого року, подекуди з'являючись на фото з військовим Романом Недзельським. Він ніяк не коментував відсутність у мережі та проблеми зі здоров'ям.

Голова фан-клубу Олега Винника стверджувала, що здоров'я артиста погіршилося ще до повномасштабного вторгнення, у Берліні він проходить лікування. За її словами, Винник пише нові пісні, але не може стояти на сцені, аби проводити концерти. Водночас блогер-пліткар Беспалов заявив, що Олег лікується від онкозахворювання.

Зіркові колеги й друзі різко висловлюються про музиканта: MamaRika назвала його "зашкваром року", а Юрій Горбунов зізнався, що не отримав навіть дзвінка від нього. Оля Полякова вважає доречним хоча б один ефір від Винника з поясненням, що з ним. На тлі їхніх заяв фан-клуб публікував подяки для Винника від ЗСУ, доводячи його допомогу Україні.