Богдан Беспалов, який називає себе "тато-пліткар", оголосив, що в Німеччині Олег Винник бореться з наслідками онкохвороби. До того ж повертатися в Україну він нібито не планує.

Читайте також "Дурням доводити не будемо": ображені фанати Винника показали, як і за що його відзначили в ЗСУ

Чим хворіє Олег Винник

Хворіє він онкологічним захворюванням… Досить тяжко його переносив, переніс, лікується. Перебуває у Берліні,
– заявив Богдан Беспалов.

Ба більше, він обурився, що зіркові друзі, такі як Маша Єфросиніна, Оля Полякова, Слава Дьомін, прикривають Олега Винника й водять за носа його аудиторію.

"Ми були першими на ютубі, хто назвав його діагноз, адже ні Слава Дьомін, ні Маша Єфросиніна, ні Оля Полякова – ніхто не хотів озвучувати діагноз, тому що у нас все толерується у суспільстві шоубізнесовому, у нас усі посміхаються одне одному, грають за правилами. У нас немає такого, щоб розповісти правду, як воно є", – емоційно прокоментував блогер.

Від одного з "кошенят", себто підписника, який працює в клініці, де лікується Олег Винник, він довідався, що співак "не повернеться в Україну". Такий висновок той зробив після спілкування з близькою людиною з його оточення.

Якщо ви теж пошукаєте інформацію в європейських джерелах патентів товарного знаку, то Олег Винник встиг запатентувати своє ім'я саме в Німеччині. Тож скоріш за все Олег не повернеться,
– підсумував ютуб-блогер.

Він додав, що Виннику час "вийти зі своєї зони комфорту і врешті решт порушити мовчання".

Судячи з коментарів, у хворобу Винника повірили не всі – одні побажали швидкого одужання, а інші порадили не загравати з хворобою:

  • "Олегу Виннику бажаю виздоровлення від страшного недугу. Він талант. Чекаємо його в Україні";
  • "Дай Боже, щоб Олег одужав і поборовши свою хворобу дарував свої пісні";
  • "Олегу Виннику бажаю швидкого одужання та повернення на рідну землю. Де його люблять та чекають багато його шанувальників. Велика подяка Олегу, що допомагає нашій армії. Я не вірю, що Олег не повернеться в Україну, яку він так любить";
  • "Я взагалі не розумію, як можна Виннику вірити. Якщо про його хворобу брехню, то таким жартувати не можна, бо він обов'язково цим захворіє";
  • "Якби воно боліло, то вийшов би і сказав би, а не як дівчисько трусливе тримає інтрижку".

Нагадаємо, Оля Полякова, яку Богдан Беспалов звинувачує у підігруванні Олегу Виннику, перша обмовилася про його хворобу. Ще у червні 2022 року вона зізналася, що в артиста "серйозні проблеми зі здоров'ям були", однак не стала розкривати деталі й попросила "дати йому самому розказати, що в нього там відбувається".

Тоді як днями співачка іронічно прокоментувала зникнення Винника: "Він живий взагалі? Може він не може говорити? Я чула, що він хворіє. Хто його знає, що з ним відбувається".