Успішний український музикант Олег Винник часто їздить з гастролями закордон. Також раніше він працював у Європі, зокрема в Німеччині. Одного разу там сталась моторошна ДТП за участю зірки.

Читайте також Андрій Данилко відсвяткував день народження в компанії зіркових колег

Як Олег Винник потрапив у моторошну ДТП

Аварія відбулась на швидкісній трасі. Автомобіль співака різко вдарила інша машина. Авто з Винником розвернуло на 360 градусів.

В'їхала в мене інша машина з італійськими номерами в Німеччині на автобані. Я постраждав. Знаєш, коли вимикається весь звук у світі й ти відчуваєш, як стрілка секундна "чк-чк-чк". А в той час ти в машині не один, там життя,
– поділився Олег Винник.

Найперше артист переконався, що пасажири в його автомобілі вціліли. Згодом він вийшов на вулицю, щоб впевнитися, що всі учасники аварії – живі.

"Ти бачив, як у нього відвалилося все, з капотом обрізало, а потім звідти виходить декілька дитячих садочків, дружин, сестер… Я сміявся, була істерика", – розповів співак.

Олег Винник зізнався, що близько трьох разів потрапляв у ДТП. Тому зараз він обережніше ставиться до довгих подорожей. Знаменитість разом з командою пересувається спеціальним автобусом.

Які зірки потрапляли в ДТП

  • Зірка серіалу "Пес" Михайло Жонін нещодавно їхав в авто, яке протаранило дві інші машини. Спершу стверджувалося, що актор не був за кермом. Однак згодом з'явилося відео, де Жонін погрожує журналістам й "клеїть дурня", адже насправді саме він був за кермом у стані алкогольного сп'яніння.
  • Мама Камалії на початку жовтня вдруге за рік потрапила в ДТП. В її авто в'їхала фура на трасі Київ – Чернігів. Мама зірки не постраждала, однак машину доведеться полагодити.
  • У липні Соломія Вітвіцька їхала у мікроавтобусі, що врізався у вантажівку, ймовірно, через водія скутера. Подруга ведучої зламала ногу, а сама зірка вдарилась головою об переднє сидіння.