Олег Скрипка вважає, що це чергова інформаційна атака на нього. За його словами, фрази з його інтерв’ю просто "розкрутили".

Ви могли пропустити Єфросиніна, Денисенко, Есхакзай: зірки про радянське ставлення до жінки у сучасній Україні

Тепер артист пояснив, що саме він мав на увазі і як він ставиться до жінок.

"Я, як український чоловік, шаную і обожнюю жінок. Наше лицарське коріння, козацьке ніхто не відміняв. У нас це ставлення до жінок в крові, це база. Те, що ми поважаємо і шануємо жінок – це в базі нашого виховання", – заявив Олег Скрипка

Музикант додав, що зараз жінки, дівчата воюють на фронті пліч-о-пліч з чоловіками-військовими.

Наше суспільство збалансоване, у нас скрізь є місце жінкам, вони і воюють, і керують підприємствами. А в шоу-бізнесі найкращі менеджери – це жінки, організатори концертів, організатори фестивалів і благодійних фондів. Це очевидно,
– підсумував Скрипка.

Він додав, що не хотів піднімати цієї теми, проте вирішив у цей час нагадати про збір, щоб зібрати кошти на допомогу дітям. Тому Олег створив Благодійний Фонд "Країна Мрій", який допомагатиме у реабілітації постраждалих на війні військових і цивільних.

Що Скрипка говорив про фемінізм: коротко

  • Музикант раніше порівняв фемінізм в Україні та Європі. Скрипка заявив, що за кордоном присутній жіночий егоїзм, водночас українки "адекватні" феміністки, бо мають особистість і шанують чоловіків.
  • За його словами, все через погане виховання. "В Україні ці інстасамки – це просто погане виховання, вони просто не виховані. Але не всі. Жінки мають бути особистістю, і у боротьбі за це треба не втратити патріархат з елементами матріархату", – додав Скрипка.
  • Згодом артисту відповіла співачка Оля Цибульська. Вона пояснила, що жінка народилась не лише для того, щоб "менеджерити" вдома чоловіка і доглядати за ним. Артистка додала, що серед ідей фемінізму немає зневаги до чоловіків.