Українська співачка Оля Цибульська поділилась, що переглянула новий подкаст за участі Олега Скрипки. Вона відповіла на його заяви про фемінізм та українських жінок.

Дивіться також Хлопці бухають, курять, матюкаються, – Олег Скрипка пригадав дитинство у російському селі

Оля Цибульська відповіла Олегу Скрипці

Виконавиця зауважила, що ще в дитинстві зрозуміла, що народилась не лише для того, щоб доглядати за чоловіком. Кожна людина сама має право вирішувати, ким їй бути та чим займатися. І це не залежить від гендеру.

Я зрозуміла ще в дитинстві, що я як дівчинка, як жінка народилась не лише для того, щоб менеджерити вдома чоловіка і доглядати за ним. Це право дорослої, свідомої людини – вирішувати, як вона хоче жити своє життя,
– підкреслила Цибульська.

"Хтось з нас присвячує себе сім'ї й дітям, що дуже складно, шанобливо і дуже круто, хтось вирішує будувати кар'єру. Хтось хоче працювати в інстаграмі, а хтось з дівчат прямо зараз зі зброєю в руках і мене, і вас захищає на фронті. Ієрархії за гендером в нормальному суспільстві не існує. І погане виховання – не розуміти таких простих і таких важливих речей".

Оля Цибульська відповіла Олегу Скрипці: відео

У підписі до ролика Оля Цибульська додала, що серед ідей фемінізму немає зневаги до чоловіків.

"Жінка – не істота для виховання! У нашому світі жінка має право самостійно вирішувати, ким бути й чим займатись. Фемінізм – це не про зневагу до чоловіків! Це про любов до себе і повагу до усіх, хто розуміє, що ніякої ієрархії за статтю бути не може! Ніде! Жінка може бути, ким захоче: домогосподинею, кар'єристкою, мамою, чайлдфрі, захисницею на фронті, чи ба більше – поєднувати в собі все, бо так нам хочеться і маємо на це повноцінне право".

Що саме сказав Олег Скрипка

У подкасті Олег Скрипка порівняв українок та француженок. Він заявив, що європейський фемінізм – це жіночий егоїзм та неповага до чоловіка. Тоді як українки – "менеджерки", які поважають чоловіка та роблять у домі затишок.

На думку Скрипки, фемінізм насаджується українкам. Та для нього це явище – просто "погане виховання". "В Україні ці інстасамки – це просто погане виховання, вони просто не виховані. Але не всі. Жінки мають бути особистістю, і у боротьбі за це треба не втратити, у хорошому сенсі, патріархат з елементами матріархату", – казав музикант.