Олег Сенцов опублікував фото, як вперше тримає свого новонародженого сина на руках. Лише кілька днів тому його дружина Вероніка Вельч повернулася додому.

До теми "Служба забирає все": Олег Сенцов вперше за тривалий час вийшов на зв'язок – як виглядає зараз

У соцмережах Сенцов виставив світлину, на якій батько та син посміхаються один одному. "Той момент, коли Дем'ян усвідомлює, що тато існує не тільки у телефоні", – написав чоловік.


Олег Сенцов з сином Дем'яном / Фото з його фейсбук-сторінки

Крім того, дружина режисера Вероніка Вельч опублікувала відео, на якому Сенцов уперше тримає сина на руках. Хлопчик сміявся до тата.

"Насправді це було дуже зворушливо... Вперше на татових руках", – підписала ролик дружина військового.

Українців зворушили кадри зустрічі Сенцова із сином. Вони бажають малечі здоровʼя, а молодій родині – довгих років щастя. У коментарях люди відреагували на відео:

  • "Клаааааас! Рада, що ви разом! Прям до сліз, насправді".
  • "Це наймиліше що я бачив останнім часом. Олег Сенцов, бажаю вам здоров’я і витримки, а Дем’яну частіше бачити тата і кожен раз радувати своїми досягненнями".
  • "Дай Боже вам скоріше бути разом щодня!",
  • "Нехай виростає в мирній Україні",
  • "Які щасливі обидва. Тато навіть рюкзак не встиг зняти",
  • "Дякую Вам за Україну! Нехай зростає син здоровим та щасливим!".

До слова, дружина режисера з їхнім сином перебувала у США. Саме там восени минулого року Дем'ян з'явився на світ. У січні вже цього року син Олега Сенцова у Вашингтоні отримав українське громадянство.

Ймовірно, сам режисер, зараз у відрядженні, а загалом – він захищає Україну від ворога, мобілізувався ще на початку повномасштабної війни. Кілька днів тому Сенцов повідомив, що зараз проходить навчання та готується до весняних боїв, щоб вигнати ворога з нашої землі.