Лідер гурту Kalush та Kalush Orchestra Олег Псюк опублікував зворушливий допис про дівчину Олександру Білобров. Сьогодні, 25 серпня, їй виповнилось 22 роки.

Читайте також Мій любий Юрко, – Катя Осадча романтично привітала Горбунова з 52-річчям

Лідер Kalush привітав дівчину з днем народження

Олег Псюк зворушливо привітав кохану з 22-річчям. З цієї нагоди він розповів, як пара познайомилась.

Сьогодні день народження в моєї молодички. 22 роки. Коли ми тільки познайомились і я дізнався, що вона дочка пасічника, що в неї вдома більше ніж тонна меду, я подумав, що це може бути доля. Це дійсно схоже на те, бо наше знайомство на Хрещатику було дуже випадковим і водночас романтичним,
– поділився репер.


Олег Псюк з коханою / Фото з інстаграму Kalush

"Ми вже півтора року як разом, і моє кохання, мала, до тебе тільки зростає. Тому щиро вітаю тебе, бажаю залишатись такою ж класною, гарною, організованою, розумною, турботливою та щасливою. Про останнє я подбаю так точно. Люблю тебе".


Кохана Олега Псюка Олександра / Фото з інстаграму Kalush

Олег Псюк також попросив фанів привітати його кохану в коментарях. Тож шанувальники ділились побажаннями:

  • "Вітання";
  • "Всього лише найкращого";
  • "Будьте щасливі, ви того варті";
  • "Нереально красива пара";
  • "Які котики. Вітаю".

Стосунки Олега та Олександри

  • Пара познайомилась в інстаграмі. Вони вперше побачилися в Буковелі, а згодом зустрілися в Києві. Вже за 2 тижні репер повіз дівчину знайомитися з батьками. Закохані живуть разом, але думками про весілля не спішать ділитися.
  • Олег Псюк розповідав, які якості в Олександрі його підкорили: "Вона досить проста, але вона та, якій я можу довірити будь-що. Підтримка, що дуже важливо для чоловіка. Допомагає в усьому, навіть в робочих справах. Без шкідливих звичок. Файна дівчина".