Британські ЗМІ з посиланням на королівську родину 14 лютого повідомили, що Камілла отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Герцогиня відправилась на самоізоляцію.

До слова Єлизавета II нещодавно бачилась з хворим на COVID-19 принцом Чарльзом: чи є симптоми в королеви

Відомо, що 74-річна дружина спадкоємця престолу щеплена трьома дозами від COVID-19. Як почувається жінка і де вона перебуває – наразі невідомо.

Королівська сім'я на ізоляції

Зазначимо, що в день, коли занедужав принц Чарльз, 10 лютого, Камілла виходила у світ, проте стверджувала, що її тести – негативні. Проте через кілька днів хвороба її наздогнала. Британська преса останніми днями також міркувала про те, чи міг Чарльз заразити коронавірусом королеву Єлизавету II. Але наразі ніяких симптомів коронавірусу у монархині немає.

  • Вперше принц Чарльз та Камілла захворіли на коронавірус майже 2 роки тому, 25 березня 2020 року. Тоді вони перебували на самоізоляції у Шотландії. Через тиждень чоловік одужав. Тоді стало відомо, що Його Високість боровся з вірусною пневмонією і отримав ускладнення внаслідок хвороби – втратив нюх і смак, що довго до нього не повертались.