Відома українська танцівниця Ілона Гвоздьова ще з кінця минулого року працювала у Грузії хореографинею на шоу "Танці з зірками". Та після завершення проєкту вона підхопила коронавірус.

До теми Я божеволію від безвиході, – хвора на коронавірус Ілона Гвоздьова шокувала заявою з Грузії

Ілона Гвоздьова повернулась до України

Переможниця "Танців з зірками" після довгої самоізоляції показала фото з аеропорту. Вона зізналась, що в той момент їй не вірилось, що нарешті повернеться до України. До слова, Ілона Гвоздьова поверталась додому з чоловіком, який підтримував кохану в іншій країні.

Ну нарешті. Ми летимо додому. Коли ми сиділи в аеропорту, то самі не вірили, що летимо додому,
– поділилась артистка.


Ілона Гвоздьова з чоловіком / Фото з інстаграм-сторіз

Наразі хореографиня таки приїхала до України. Вона вже побачилась з дітьми та показала радісні кадри з зустрічі з донькою Валерією.


Ілона Гвоздьова з донькою / Фото з інстаграм-сторіз

Як Ілона Гвоздьова хворіла в Грузії

  • За день до відльоту в Україну, 15 січня, вона отримала позитивний тест на коронавірус і захворіла вже вдруге. Тому була змушена залишитися в Грузії ще на 10 – 14 днів.
  • Ілона Гвоздьова розповідала, що майже не відчувала симптомів хвороби. Та тоді вона поскаржилась на поганий моральний стан, адже дуже сумувала за двома дітьми, яких не бачила близько місяця.
  • Розлука з дітьми повпливала на стан танцівниці. Вона зізналась, що відчула жах, паніку, а також їй не було чим дихати.