Чоловіки з різних сфер діяльності з початком війни взяли до рук зброю, щоб захищати українські землі. Нікіта Добринін спершу не виїжджав з Києва, тому став на захист столиці.

До теми Ранок, ми побачили спалахи в небі, – як Нікіта Добринін виїжджав з дому в перший день війни

Нікіта Добринін був у теробороні Києва

Чоловік перебував у теробороні столиці разом із тестем. Однак через деякий час Нікіта прийняв рішення вивезти сім'ю з Києва. Він покинув тероборону, однак продовжив допомагати армії фінансово.

Зараз вся родина Добриніна перебуває на заході України, в різних містах. Сам ведучий допомагає переселенцям, які цього потребують.

Зараз я не в теробороні, але це не означає, що я вийшов з тероборони. Можу долучитися до захисту будь-якого міста. Для мене найголовніше було вивезти сім'ю у безпечне місце. Коли над нами почали літати винищувачі, було чути ППО, то це стало показником того, що треба виїжджати з-під Києва,
– прокоментував Добринін.

Інтерв'ю Нікіти Добриніна: дивіться відео онлайн

Зірки в теробороні та ЗСУ

  • Актор Андрій Федінчик вступив до лав тероборони Києва й зараз перебуває на навчаннях, щоб ще впевненіше тримати зброю в руках.
  • Чоловік Наталки Карпи також захищає країну у складі тероборони. Євген зробив сюрприз коханій і доньці, які зараз на заході України, приїхавши до них, щоб побачитися.
  • Переможець "Х-фактора-8" Михайло Панчишин воює у складі ТрО. 8 років тому Україну захищав його брат, а тепер вокаліст вирішив самому взяти в руки зброю.
  • 26 березня лідер гурту "Бумбокс" потрапив під мінометний обстріл. Осколок влучив Андрію Хливнюку під праве око, зараз вокаліст перебуває в лікарні.
  • Ресторатор і телеведучий Даніель Салем захищає рідну Одесу. 26 березня він також потрапив під обстріл. Ворожа куля пройшла через водійські двері авто, за кермом якого був зірковий захисник.