Нерухомість колишні закохані придбали після весілля, тож воно спільне. У соцмережах Даша Квіткова підтвердила, що пара досі судиться.

Цікаво Я була щаслива, – Раміна Есхакзай зі сльозами на очах прокоментувала розрив з нареченим

В інстаграм-сторіс блогерка розповіла, що наразі йдуть суди щодо поділу майна. Сама Квіткова робить все з допомогою юристів.


Даша Квіткова ділить майно з Добриніним / Скриншот

Крім того, зіркова пара вирішила продати дім під Києвом, який вони купили після весілля.


Квіткова і Добринін продають будинок / Скриншот

Нагадаємо, що пара з "Холостяка" купила нерухомість у 2020 році. Тоді деякий час вони тримали інтригу, але згодом показали перші фото приватного будинку.

Це тепер одне з найважливіших подій в нашому житті. Друзі, це просто щось нереальне. Коли заходиш в будинок і уявляєш, як все буде облаштовано. Тут спальна кімната, а тут вітальня і кабінет. А як представлю, що після роботи, під'їжджаю до двору, і мене зустрічає кохана..,
– казав тоді Нікіта Добринін.


Квіткова на тлі власного будинку / Фото з соцмереж

Окрім того, у шлюбі пара також придбала квартиру у Києві. Після розриву Квіткова повідомляла, що нерухомість ще будується, але вона на неї не претендує.


Даша Квіткова розповіла про квартиру / Скриншот

Додамо, що після розриву з Добриніним Даша Квіткова жила у заміському будинку одна з сином. Згодом вони перебралася до орендованої квартири у столиці. Дівчина показувала фото з переїзду, а також ділилася враженнями свого рішення.