Після того, як американський хіп-хоп виконавець Каньє Вест та російська модель Ірина Шейк разом повернулися з Франції, західна преса продовжує дізнаватися, що все-таки відбувається між знаменитостями. Кожна нова деталь підігріває чутки про роман.

До теми Кеті Перрі та Орландо Блум поїхали в Італію: їх підхопили за романтичними поцілунками

Нові деталі роману Ірини Шейк та Каньє Веста

Зараз зіркова пара багато часу проводить разом, за даними інсайдерів. Ці моменти дуже цінні для моделі та репера.

У Каньє та Ірини зараз цукерково-букетний період. Вони пізнають один одного і весело проводять час. Поки це несерйозно, але вони дуже подобаються один одному,
– пише видання.

Також вкотре з'явилась інформація про те, що Кім Кардашян схвалює союз Ірини Шейк та свого колишнього чоловіка.

"Кім не заперечує, тому що вона бачила, наскільки спокійною була Ірина після того, як розлучилася з Бредлі Купером. Їй не хотілося б, щоб Вест зустрічався з кимось, хто збирається базікати з пресою", – додає джерело.

Роман Ірини Шейк та Каньє Веста

  • 6 червня репер відправився до Франції, щоб відсвяткувати день народження. Разом з ним поїхала й російська модель – пару бачили на прогулянці біля готелю.
  • З відпочинку Ірина та Каньє повернулися також разом приватним літаком. Джерела різних видань стверджують, що знаменитості зустрічаються кілька місяців, а їхні почуття взаємні.
  • Також стало відомо, що Кім Кардашян добре ставиться до роману ексчоловіка та Ірини Шейк. Ба більше, світська левиця знала про їхні стосунки ще до того, як про це дізналися журналісти.
  • Колишній коханий Ірини Шейк Бредлі Купер також підтримує вибір моделі. Він хоче, щоб зірка була щасливою.
  • Подейкують також, що у Каньє з'явилась симпатія до Ірини ще тоді, коли зірка знімалась у його кліпі. Та вже коли їхні стосунки закрутилися знову, репер настирливо добивався уваги моделі.