Серед наших спікерів були представники різних професій. З деякими ми спілкувались наживо, з деким – дистанційно. Найбільш бентежною розмовою, напевне, була розмова з Олегом Сенцовим (дивіться нижче), який давав нам інтерв'ю прямо з-під Бахмута, де відбуваються постійні обстріли росіян. Alyosha, Ектор Хіменес-Браво, NAVKA, Олександр Педан, MamaRika, Євгенія Крігсхайм, Олег Сенцов, Анастасія Карпенко – найцікавіші моменти з інтерв'ю та посилання на 24 каналі.

До теми Ірма Вітовська, Арсен Мірзоян, Дмитро Ступка, Сумська та інші: найкращі інтерв'ю липня

У мене "зривало дах", – інтерв'ю з Alyosha про приїзд до коханого та життя в США

"Ми як дуже сильно кохали один одного, так і кохаємо. Як берегли наших дітей, так і бережемо. І любимо їх, безмежно. І подальші плани відпочинку разом тощо – це все залишається у наших мріях. Звісно, що приходить певне усвідомлення, як війна вплинула на стосунки з Тарасом. Без цього побутового життя ще глибше усвідомлюємо цей світ. Наскільки він і щасливий, і жорстокий. І красивий, і жахливий. І в цьому всьому є Творець. Це Він все створює для нас, щоб ми приходили свої уроки. І якщо вже ми з'явилися в цей час, на цій землі, маємо щось усвідомлювати своєю душею. Тому всі ці випробування є, щоб не дати слабинку, не втратити віру, сили, любов, те, заради чого ми всі живемо. З одного боку я щаслива, що народилася в цей час", – співачка Alyosha.

Інтерв'ю з Alyosha у відеоформаті: дивитись онлайн

Про знайомство з Зеленським, молоду кохану та бізнес: інтерв'ю з Ектором Хіменесом-Браво

"Щороку в мене є графік: зйомки, бізнес тощо. Завжди місяць я виділяю для сім'ї. Наприкінці минулого року моя мама була в Україні 3 місяці. 20 лютого я разом з нею та дівчиною полетіли в Колумбію. 24 лютого почалася війна. Звісно, в такі моменти кожна мама думає про свою дитину. Моя мама казала: "Дякувати Богу, що ти тут, дуже далеко". Я лише плакав і казав: "Те, що я тут, – це найжахливіша ситуація в моєму житті. Мені треба повернутися. Зараз". Для всієї родини це була погана новина. Вони не розуміли, чому я хочу повернутися в Україну", – шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво.


Інтерв'ю з Ектором Хіменесом-Браво про гастрономічну культуру в Україні і війну / Колаж 24 каналу

Пісня – це зброя, – інтерв'ю з NAVKA про пристосуванців, культурну окупацію й коханого в ЗСУ

"Серед жаху війни є дещо, що дає натхнення жити, боротись і безумовно вірити в нашу перемогу над окупантською терористичною росією. Це – Люди! Я в захваті від громад, які настільки зібрались в один міцний кулак і просто дуже потужно "валять". Дивлячись на такий тил, розумієш, що нашу націю не перемогти, не знищити! І це я вже мовчу про цвіт нашої нації – безстрашних, принципових, волелюбних воїнів!" – співачка NAVKA.


Інтерв'ю з NAVKA про культуру, вишиванки та музику / Колаж 24 каналу

Кіно – наш інструмент боротьби: розмова з Євгенією Крігсхайм про Kharkiv MeetDocs

"Справжнім викликом стало зробити фестиваль у Києві, а не в рідному Харкові. Мої колеги перебувають в різних містах та країнах, дехто під бомбардуванням в Харкові. Багато харківських друзів та колег пішли на фронт, і ми чекаємо на їхнє повернення і молимось за них кожного дня. Кожен робить те, що може. Культура НЕ є поза політикою і може використовувати свої інструменти в цій інформаційній боротьбі", – директорка та кінопродюсерка Kharkiv MeetDocs Євгенія Крігсхайм.


Інтерв'ю з Євгенією Крігсхайм про Kharkiv MeetDocs в умовах війни / Колаж 24 каналу

Також читайте Голлівудська зірка Мазепа, Харчишин, Go_A та інші: найкращі інтерв'ю червня

Вони всі імперіалісти, – інтерв'ю з Педаном про росіян, шоубізнес та проєкт "Універ CHEK"

"Впізнати "харошого руского" – дуже легко. Просто запитати: "Чий Крим?". Адже вони всі імперіалісти. Мене дуже почало дратувати, коли почали писати: "О, там шось Дудь написав, ой Собчак". Якщо ви подивитесь на їхню риторику, то вони такі самі імперіалісти як і всі. Якщо Дудь видає відео про українців, що в країні війна, то в цьому відео червоною стрічкою написано, що українців нібито приймають "рассіанє" в Європі і тим самим росія ніби класна. Щоб вони не казали, в кінці або між рядків буде наратив, що росія – хороша країна, захищає, не всі такі погані, є "хароші рускі", а санкцій накладати не треба і так далі... Всеодно вони будуть просувати свої російські наративи. Це їхня риторика, і не треба вестись на ту всю х*рню", – ведучий Олександр Педан.

Інтерв'ю з Олександром Педаном у відеоформаті: дивитись онлайн

Ця війна почалася з Криму і Кримом закінчиться, – знакове інтерв’ю з Олегом Сенцовим

"Світ військових зовсім не схожий на той світ, який малює фейсбук, де прекрасні та красиві воїни у формі з автоматами на фото. Війна зовсім інша. Вона не схожа на новини. Війна трохи схожа на дуже хороші фільми про війну, яких мало. Або на дуже хороші книжки про війну, яких теж мало. Але вона точно не схожа на пересічне уявлення людей. Я так багато знав про війну, але однаково це інші відчуття й реальність. Це не те, що я собі уявляв до повномасштабного вторгнення", – режисер та військовий Олег Сенцов.


Олег Сенцов про війну, повернення Криму та цивільних у тилу / Колаж 24 каналу

Про фільм "Як там Катя", зйомки з Зеленським та росіян: щира розмова з Анастасією Карпенко

"На жаль, знімання в проєктах спільного з росією виробництва було нормою. Я можу перерахувати на пальцях власної руки суто українські проєкти. Безперечно, існувало домінування російських акторів, але дивно, що зараз про це говорять, як про якийсь прихований факт. В українській кіноіндустрії від найвищої шаблі й по сходинці вниз російські актори сприймалися "більш" талановитими, вправними, розумними, а їхні примхи вважалися милими. Це позначалося на умовах роботи й зарплатах, і найприкріше – ставленні самих росіян і керівництва до українських артистів", – акторка Анастасія Карпенко.


Анастасія Карпенко про фестивалі, українське кіно та війну / Колаж 24 каналу

Про всиновлення дитини, мову, гастролі за кордоном: щире інтерв'ю з MamaRika

"Мій чоловік розглядав варіант піти у ЗСУ. Зізнаюся, що це мене дуже турбує. Не уявляю, що буде, якщо таке станеться. Розумію, що не знаю, як була б без нього. Це дуже важко. Якщо чесно, я стримую Сергія. Не соромлюся казати про це. Кілька разів я просила його, щоб не йшов, був з нами. Він – все моє життя. Не знаю, як би я витримала це. Коли він поривався йти в ЗСУ, я була просто знищена. Безмежно дякую тим жінкам, які мають відвагу відпустити чоловіків туди. Це дуже складно", – співачка MamaRika.

Інтерв'ю з MamaRika у відеоформаті: дивитись онлайн