Зіркова пара вирішила, що партнерські пологи – не для них. Якщо раніше MamaRika жартувала, що в такий спосіб береже психіку коханого, то тепер зізнається – не хоче, щоб Сергій Середа бачив "момент істини".

До теми Вагітна MamaRika розсекретила вагу перед пологами

Називайте нас старомодними, боягузами, але відчуваємо, що так для нашої сім'ї буде краще. Сергійович буде завжди поруч, але в сам момент істини, коли відкриється "портал", я хочу, щоб він був у сусідній кімнаті,
– пояснила MamaRika.

Вона додала, що чоловік буде підтримувати її під час потуг і після народження малюка, адже їхня палата в приватному пологовому будинку розрахована на двох батьків.

"Тусити ми будемо постійно разом", – поділилась MamaRika.

Співачка додала, що ще кілька днів тому її "накривало приступами паніки" через хвилювання перед першими пологами. Зараз же вона цілком спокійна і чекає дня народження первістка, як Різдва в дитинстві. MamaRika зуміла перелаштуватися на правильну хвилю, адже усвідомила – це найкрутіше свято в їхній родині.

Хто з зірок наважився на партнерські пологи

  • Герой 10 сезону шоу "Холостяк" Максим Михайлюк підтримував кохану під час пологів. Модель Даша Хлистун мала б народити природним шляхом, однак лікарям довелось робити кесарів розтин.
  • Шоумен Нікіта Добринін також був присутній на пологах. Він зізнався, що ридав від щастя під час першої зустріч з новонародженим сином.
  • Популярний ведучий Анатолій Анатоліч днями став багатодітним батьком. На партнерські пологи він наважився лише з третьої спроби й висловив захват силою дружини.