Лише з 24 лютого цього року, після початку повномасштабної війни, деякі артисти, що гастролювали в Росії, зайняли проукраїнську позицію. Наталка Карпа поділилась про це думками із журналістами 24 каналу.

Дивіться також Дуже хвилююся, – Наталка Карпа про близьких, які перебувають у зоні бойових дій

Наталка Карпа про Лободу і Барських

Виконавиця поділилась, що пишається тим своїм оточенням, яке ще у 2014 році висловив свою позицію. Однак її тішить, що деякі зірки й зараз визначаються зі стороною.

"Добре, що хоч зараз ці люди зрозуміли, перейшли на сторону добра, висловили свою позицію. Розумію, що є моменти бізнесу, але зараз гинуть багато наших земляків. Особисто я завжди починаю з себе і зі свого оточення, яким пишаюся. До прикладу, Світлана Тарабарова ще у 2014 році записала багато україномовних пісень. Хоча сама вона з російськомовного Херсону, але завжди пропагує українське. Вона завжди підтримувала наших військових".

Тарас Тополя з 2014 року постійно збирав амуніцію, передавав її хлопцям у гарячі точки. Мені дуже подобається, що він робить це щиро. Коли мав конфлікт з ЮНІСЕФом, які написали, що в Україні "військовий напад", чітко відстояв свою позицію щодо війни,
– додала артистка.

Наталка Карпа зауважила, що всі люди помиляються, тому вона не готова засуджувати своїх зіркових колег.

"Так, Світлана Лобода та Макс Барських запізно усвідомили те, що відбулося 8 років тому. Можливо, якби такі дії з їхнього боку почалися швидше, то в Україні не було б стільки втрат. І це стосується не тільки цих артистів, а й багатьох інших, які не відмовилися від російського ще у 2014 році. Можливо, та ціна, яку ми платимо зараз, була б набагато меншою. Та вони молодці, що зараз показали свою позицію", – наголосила зірка.


Наталка Карпа / Фото Валентини Поліщук, 24 канал

Як інші зірки висловлюються про Лободу і гастролерів

  • Маша Єфросиніна зізналась, що не може оцінювати таких зірок, як Лобода чи Дорн. Але зазначила те, що обоє вони допомагають Україні чи то коштами, чи то відмовою від всього російського.
  • Тарас Тополя з "Антитіл" вважає зміну позиції гастролерів з України – лицемірством. На його думку, ці артисти – пристосуванці, які лиш адаптовуються до ситуації.
  • Анастасія Приходько також гостро реагує на Світлану Лободу, з якою в неї конфлікт ще з 2014 року. Співачка вважає, що тепер гастролери намагаються відмити свою репутацію.