Відома українська артистка Наталія Могилевська поділилась з шанувальниками цікавими фактами про свої покупки. Вона розповіла про найбільш дорогі речі, які коли-небудь купувала.

Цікаво Наталія Могилевська показала, як виглядала 14 років тому: архівні фото співачки

Найдорожчі покупки Наталії Могилевської

У Всесвітній день шопінгу, який святкують 11 листопада, виконавиця поділилась, що найбільш безглуздою та водночас дорогою покупкою була шуба від італійського будинку моди Fendi.

Зірка зізналась, що тепер вона б точно не придбала її. Не тільки тому, що вона коштує "нерозважливо дорого", але й тому, що тепер їй дуже шкода тварин.

Про деякі дорогі покупки Наталія Могилевська не шкодує. Однак навіть ці речі не є її улюбленими.

Є деякі улюблені речі з дев'яностих – сукня Jean-Paul Gaultier, сумка McQueen, але, чесно кажучи, мій улюблений одяг на який не шкода грошей – це кросівки та палиці для скандинавської ходьби. Я, правда, не буваю щасливішою, ніж на моїх ранкових прогулянках у спортивному одязі та з улюбленою собакою,
– додала знаменитість.


Наталія Могилевська / Фото з інстаграму Наталії Могилевської

Текст публікації Наталії Могилевської

Яка ваша найдорожча безглузда покупка?

Знаєте, мені здається, споживчий бум на нашій планеті скоро зжере людство.

І на честь Всесвітнього дня шопінгу я каюсь, що колись купила шубу Fendi. Тому що сьогодні я цього не зробила б, мені дуже шкода тварин. Та й коштує вона нерозважливо дорого.

Є деякі улюблені речі з дев'яностих — сукня Jean-Paul Gaultier, сумка McQueen, але, чесно кажучи, мій улюблений одяг на який правда не шкода грошей — це кросівки та палиці для скандинавської ходьби. Я, правда, не буваю щасливішою, ніж на моїх ранкових прогулянках у спортивному одязі та з улюбленою собакою.