За словами Alyona Alyona, у свою творчість вона вкладає колосальні суми. Собі реперка залишає лише 20 відсотків, а 80 – інвестує в музику та на благодійність. Так, щомісяця зірка витрачає від тисячі до півтори тисячі доларів – від 27 до 40 тисяч гривень.

До теми Джамала отримає приголомшливий гонорар за виступ на Кримській платформі

Найбільше грошей Alyona Alyona віддає за житло, їжу та проїзд. Вона часто викликає таксі, бо на своє авто нібито досі не заробила, а користуватися громадським транспортом уже не личить.

До слова, зараз знаменитість "не вписується" в півтори тисячі доларів на місяць і витрачає трохи більше. Усе тому, що Alyona Alyona з'їхалась з бойфрендом Денисом – блогером і репером-початківцем, якого ретельно приховувала від журналістів.

Зараз я займаюсь переїздом, ходжу по будівельних магазинах з Денисом – докуповуємо необхідні речі, щоб вдосконалити своє гніздечко,
– поділилась реперка.

Alyona Alyona про гроші / Фото з інстаграму реперки

Повний текст публікації Alyona Alyona в інстаграмі:

Поговоримо про грошенята. В кінці конкретна сума, скільки я витрачаю на місяць.

Почну з того, що майже кожен таксист, якій мене впізнає, питає: "А чого не на своїй машині?". І вони дивуються та сміються на мою відповідь, що на своє авто я ще не заробила. Усі думають, що в артистів космічна кількість нулів та всюди запах доларів.

Насправді будь-який бізнесмен знає, що кожна справа спочатку вимагає колосальних вкладень. І тільки через кілька років тяжкої праці та інвестицій своїх нервів може з'явитися якийсь прибуток. І навіть після цього потрібно продовжувати інвестувати у своє діло.

Зі своїх 100% заробітку, які я отримую за всю свою діяльність, собі я залишаю тільки 20%. Інші 80% вкладаються в роботу – зйомка кліпів, зарплата членам команди, оплата послуг тих, з ким співпрацюю. А ще з усіх грошей, які надходять мені, 13% відсотків йде на благодійність. Так, я вважаю, що завжди є той, кому треба набагато більше, ніж мені.

Найбільше грошей я витрачаю на житло, проїзд та харчування. Я досить часто їжджу на таксі, бо по дорозі на задньому сидінні встигаю зробити багато справ – дзвінки, zoom, відповіді на повідомлення. А ще цього року планувала відвідувати курси водіїв, але не знаю, чи вийде.

Підбиваючи усі транзакції, у місяць я витрачаю приблизно 1000-1500 доларів. Але останнім часом ця цифра більша, бо зараз я займаюсь переїздом, ходжу по будівельних магазинах з Денисом – докуповуємо необхідні речі, щоб вдосконалити своє гніздечко.

Лайфхак по фінансовій грамотності від Альони: важливо розуміти, що час набагато цінніший за гроші. Час конвертується в гроші та навпаки. Задумайтесь над цим, бо це те, що може допомогти покращити ваше життя.