Американська акторка наголосила, що почувається приниженою через зраду Бенджаміна. Проте Портман думає пробачити чоловіку цю помилку, щоб зберегти шлюб.

До теми Разом з сином: Даша Квіткова прогулялася з колишнім чоловіком Нікітою Добриніним

В мережі з'явилася інформація про те, що чоловік Наталі Портман зрадив їй з 25-річною еко-активісткою. Чоловіка заскочили під час побачення з нею у Франції.

Портман дізналася про цей зв'язок у березні. Схоже, що ці чутки таки правдиві, адже зірка зізналася, що почувається приниженою.

Але, як повідомило джерело, близьке до акторки, Портман намагається пробачити чоловіку, а його зв'язок з еко-активісткою називає "безглуздим".

Наталі вважає, що інтрижка Бенджаміна була коротким і безглуздим зв'язком, який нічого для нього не означає,
– сказав інсайдер.

Також джерело додало, що наразі Портман і Мільп'є працюють над своїми стосунками. Наталі хоче зрозуміти, чи вона здатна відновити довіру до свого чоловіка.

Втім, інші джерела стверджують, що Портман "не знає", чи відновлять стосунки з Мільп'є після зради. "Зараз вони розмовляють і працюють над цим заради своїх дітей", – пояснив інсайдер.


Наталі портман з чоловіком та дітьми / Фото OK!

До слова, в Україні теж активно обговорюють роман двох відомих людей. Нещодавно в мережі з’явилися чутки про стосунки Христини Соловій та Сергія Жадана. Пару у квітні помітили разом у Львові, проте вони це не підтверджують публічно.