Настя Каменських вміє дивувати прихильників. Вона часто демонструє свої образи, тішить новинами з творчого життя та ділиться особистими моментами. Зокрема, значну увагу приділяє подорожам.

Дивіться також Настя Каменських показала стильний домашній образ: ранкове фото з домашнім улюбленцем

Настя Каменських в Тулумі

У час пандемії коронавірусу артистка наважилася відправитися за кордон. Вона оприлюднила в інстаграмі фото з Тулумі – стародавнього міста майя, морського порту на східному узбережжі Юкатану.

Ймовірно, туди знаменитість полетіла для зйомок свого реаліті-шоу "Девочки рулят". Зірка позувала у готелі чи кав'ярні. Вона постала перед камерою у білій oversize сорочці та стильному капелюсі. Такий образ вийшов дуже гармонійним та неординарним. Волосся вона вклала у легкі кучері, а на обличчя не наносила косметику, продемонструвала натуральну вроду.

Привіт з мого улюбленого Тулума. Готуємо для вас багато красивого, справжнього та щирого. Напевно, це одне із найспонтанніших рішень у моєму житті, але, перебуваючи зараз тут, я розумію, що це вартує того. Залишилося зовсім трішки і я покажу вам першу серію мого реаліті-шоу "Девочки рулят",
– написала NK в публікації.


Образ Насті Каменських в Тулумі / Фото з інстаграму Насті Каменських

У коментарях підписники Каменських залишають на її адресу багато коментарів.

  • "Найкрасивіша";
  • "Улюблена";
  • "Красуня";
  • "Гарна";
  • "Шикарна".