NK насолоджується сонячними днями на узбережжі. Вона обожнює літо, тому намагається якомога більше часу провести біля моря чи океану. Нещодавно співачка показувала, як з чоловіком Потапом відпочивала в Туреччині, а тепер полетіла у бажану відпустку ще з мамою й найкращою подругою.

Варто прочитати Потап відверто зізнався, хто в їхній сім'ї заробляє більше

Образ Насті Каменських

Знаменитість полюбляє хизуватися новим вбранням. Для прогулянки стародавнім містом вона обрала легку літню сукню, в якій ще не з'являлася на публіці. На фото, які Настя поширила в мережі, вона зображена у короткій сукні зеленого кольору з глибоким декольте та принтом.

Такий look вона поєднала з чорними босоніжками на підборах. Зазвичай Каменських довершує свої аутфіти різноманітними аксесуарами. Цього разу вона обрала маленьку чорну сумочку, яку тримала в руці, лаконічну золоту підвіску, браслет і сережки. Волосся артистка вклала у фірмову кучері, а на обличчі зробила вечірній макіяж у коричневих відтінках.


Настя Каменських у зеленій сукні / Фото з інстаграму NK


Настя Каменських у зеленій сукні / Фото з інстаграму NK


Настя Каменських у зеленій сукні / Фото з інстаграму NK

Цього літа співачка показувала багато цікавих образів, які надихали її прихильниць експериментувати зі стилем. Зокрема, Каменських поставала перед об'єктивом у: