Виконавиця Настя Каменських висловилась про емоційний стан українців. У новому дописі вона поділилась, що кожен перебуває в різних станах і по-різному переживає війну.

До теми DEMCHUK назвав найвимогливішого суддю Нацвідбору Євробачення-2023

Настя Каменських поділилась, про що не треба забувати

Співачка розповіла, що хтось досі залишається в окупації під обстрілами, інші відчуває провину через перебування за кордоном, а деякі вже пережили воєнні дії тому слухають зараз лише себе.

Та що б ви не відчували, ваша когнітивна система завжди шукатиме підтвердження правильності прийнятих рішень. Що б ви не робили, ваша свідомість підказуватиме вам, чому для вас це краще, допомагатиме знайти виправдання. Це допоможе знизити тривожність та почати краще ладнати з реаліями життя,
– підкреслила артистка.


Настя Каменських / Фото з інстаграму Насті Каменських

Настя Каменських порадила прислухатися до себе та відпустити ситуацію. Зараз всіх українців об'єднує біль, тому важливо допомагати один одному.

"Тому надзвичайно важливо об'єднатися. Простягнути руку допомоги тим, кому це необхідно і не соромити тих, кому складніше впоратись зі своїми почуттями. Сьогодні у нас з вами є один спільний ворог. І згуртувавшись ми можемо побороти його набагато швидше, з усіх фронтів. Єднаймось, мої любі й перемога настане швидше, ніж ми можемо собі уявити!".

  • Додамо, що тим часом у мережі продовжують обговорювати можливе розлучення Насті Каменських та Потапа. Зіркове подружжя не публікує спільні фото та не з'являється на публіці разом, що викликає жваве обговорення у фанів.
  • Нещодавно Потап підігрів ці обговорення – він опублікував відео з фрагментом з нової пісні Каменських, прокоментувавши його: "Зима прощання".