Після того, як Настя Каменських, відома як NK, потрапила в лікарню з панічною атакою, вона вирішила відволіктися та відправитися на відпочинок у Мексику. Артистка потай придбала п'ять квитків – для мами Лідії Петрівни, найближчої подруги Анни Андрійчук, помічниць Ілони та Лєри – і повідомила, що виліт післязавтра. Якщо дівчата були шоковані, проте зуміли відкласти всі плани, то спонтанна поїздка дружини розлютила Потапа.

До теми Настя Каменських презентувала власне реаліті-шоу "Девочки рулят"

Сварка Насті Каменських з Потапом

У першій серії реаліті "Девочки рулят" знаменитість не приховувала, що найбільше боялася реакції коханого, і недаремно. Настя Каменських повідомила реперу, що їде в Мексику без нього. Ця витівка його не на жарт обурила. Потап був відверто розчарований, що дружина все спланувала без його згоди.

А зі мною порадитися? Мені подобається Мексика, але ми завжди їздили з тобою. Я твій чоловік, я хоча б можу знати про такі сюрпризи заздалегідь. Ти зараз на концерт, а потім звалюєш. Це не дуже правильно щодо чоловіка, як мінімум. Вибач, але я не розумію,
– висловився продюсер.

Настя Каменських спробувала пояснити, що їй потрібен час для себе, однак її аргументи не врятували ситуацію. Потап образився на дружину. Вже в Мексиці артистка висловила сподівання, що чоловік її зрозуміє, адже вона його любить і шалено за ним сумує.

Реаліті "Девочки рулят" – 1 серія: дивіться відео онлайн

Нагадаємо, про запуск реаліті "Девочки рулят" Настя Каменських оголосила наприкінці березня. Тоді вона вже перебувала в Мексиці та повідомила, що покаже, як проходить їхнє перезавантаження. Назву для власного шоу вона обрала невипадково. Місяць тому NK випустила танцювальну пісню "Девочки рулят", яка підірвала мережу.