У шоу "Маска" не лише зіркові учасники з'являються в ефектних костюмах. Образи детективів вражають не менше, і вони щоразу різні. 34-річна Настя Каменських показала один з look, в якому глядачі невдовзі побачать її за суддівським столом поряд з Дзідзьо та Олегом Винником.

До теми Настя Каменських показала, як проходить її ранок: фото в домашньому костюмі та без макіяжу

Як Настя Каменських виглядає на шоу "Маска"

Для одного з ефірів співачка приміряла смугастий костюм, в якому нагадувала героїню фільму "Сімейка Адамсів". Так, на Каменських чорні штани кльош, які вигідно підкреслили пишні стегна. Замість жакету – жилетка з перламутровими ґудзиками, під яку зірка одягла білу сорочку.

До ділового образу Настя Каменських додала краватку винного кольору. Її талію ефектно підкреслив ланцюжок з перлами, якими виклали псевдонім співачки – NK.

Особливу увагу стилісти приділили макіяжу та зачісці зіркового детектива. Каменських зробили укладку з ефектом мокрого волосся, а косметикою підкреслили витончені риси обличчя.

Образ Насті Каменських на зйомках шоу "Маска" / Фото з інстаграму співачки

2 сезон шоу "Маска"

  • Продюсери прийняли рішення не змінювати зіркових детективів проєкту. Ними залишились Настя Каменських, Олег Винник, Оля Полякова, Дзідзьо та Андрій Данилко.
  • Днями розсекретили учасників загадкового гіпершоу "Маска". Серед них Грифон, Скандал, Фея, Робот і Тигр.