Українська телеведуча та громадська діячка Маша Єфросиніна зустріла 43-річчя за кордоном. Вона розповіла, як святкувала день народження.

Читайте також Оля Полякова повернеться в Україну: чим вона займатиметься вдома

Як Маша Єфросиніна зустріла 43-річчя

Ведуча поділилась, що провела цей день з близькими – дітьми та мамою. Вона отримувала чимало повідомлень з привітаннями.

До мене приїхала моя мама, і ми були разом цілий день. Я приймала дзвінки, смс і пообіцяла собі цього дня, що я буду тепер його святкувати, тому що я не святкувала дні народження абсолютно. Чоловік навіть домовився з моєю донькою, і вони замовили мені квіти. Тому мені принесли квіти від Тимура. Сашко мені квіти приніс. Свої кишенькові гроші витратив на них,
– розповіла Маша Єфросиніна.

Зірка додала, що у неї піднявся настрій лише тоді, коли шанувальники допомогли їй зібрати кошти для благодійної програми.

"Ввечері ми пішли до ресторану. Настрій, звичайно, був не святковий. Але він став святковим опісля, тому що у свій день народження я оголосила збір на величезну нашу програму "Незламна мама", і за добу вона зібрала півтора мільйона. Тож я ніколи не думала, що буду так радіти тому, що в день народження я збираю гроші на допомогу", – поділилась Єфросиніна.

Останнє про зіркові дні народження

  • Катерина Реп'яхова відсвяткувала 28-річчя у Львові. Вона прогулювалась містом та згодом провела час у сімейному колі.
  • Олександр Положинський зустрів 50-річчя у війську, бо є солдатом ЗСУ. "В мене є форма й автомат. В мене є командири й товариші по зброї. В мене є багато нових обов’язків і трошки менше колишніх прав. Поки що я не дуже хороший солдат, але щодня я стараюся стати кращим. І стану. Можливо, навіть офіцером".
  • Тоня Матвієнко, вітаючи Арсена Мірзояна з днем народження, зізналась, що дуже сумує за чоловіком.