У своєму інстаграм-блозі, який розвиває дівчина, Іванна поділилась парою рідкісних світлин з коханим. Вона одягнена у спідню білизну та білу сорочку Романа, а він поряд з нею обіймає її за округлий живіт.

Читайте також Дає мені поспати, – MamaRika про розподіл обов'язків з чоловіком після народження сина


Роман Сасанчин з дівчиною / Фото з інстаграму Іванни

Іванна поділилась, що чим ближчою стає дата пологів, тим більше вона відчуває страх.

"Хоча раніше я не думала, що буду боятись. Хвилююсь, а як це має бути? Чи я справлюсь? Чи сильно боляче буде? А найбільше боюсь, чи справиться донечка. Боюсь, щоб їй не нашкодити, щоб їй не було боляче. Я ж то справлюсь, впевнена, а вона ж така крихітка. Це все мій страх, хоча мені всередині щось підказує, що все буде добре, що ми справимось!" – зізналась дівчина.


Молода пара чекає на донечку / Фото з інстаграму Іванни

Співак Роман Сасанчин своєю чергою поділився в мережі, що вже не може дочекатись, коли зустріне маля.

"Ще зовсім трішечки і у нас буде малесеньке чудо, яке не буде давати спати, але подарує безмежне тепло та любов, яке ніколи не купиш ні за які гроші", – написав хлопець.


Роман Сасанчин з Іванною / Фото з інстаграму Романа

Що відомо про особисте життя Романа та Іванни

  • Іванна розповіла, що до пологів залишилось всього 3 – 4 тижні. Нещодавно вона розповідала в інстаграм-сторіз, що орієнтовна дата пологів – 29 грудня.
  • Вагітність у дівчини протікає не надто легко, але кохана Сасанчина старається не втрачати оптимізму. Щодо її ваги, то вона збільшилась на понад 10 кілограмів.
  • Зараз молоді закохані живуть на Тернопільщині, поки у Києві тривають ремонти на квартирі, яку Роман виграв на шоу "Голос країни".
  • Наразі вони не одружені, однак пів року тому Роман освідчився коханій. Зараз вони носять обручки як знак довіри і кохання.