Українська співачка MamaRika зізналась, що по-справжньому насолоджується материнством, хоча виховання сина проходить не без труднощів. Однак у зірки є достатня кількість допомоги від чоловіка.

До слова Новий концерт і час з сім'єю: MamaRika захопила фото з сином після насичених вихідних

Як MamaRika розділила обов'язки з чоловіком

Виконавиця розповіла, що і вона, і її чоловік рівноцінно займаються вихованням малюка.

Обов'язки розподілили 50 на 50. Навіть більше скажу, вночі він забирає малого до себе і дає мені поспати. Так ми домовлялися на березі, він мене не обманув,
– зізналась зірка.


MamaRika з чоловіком і сином / Фото з інстаграму зірки

MamaRika також поділилась, що переїзд з Одеси до Києва мав би бути одним з останніх, хоч їй до вподоби змінювати місцезнаходження. Саме вона була ініціаторкою чотирьох переїздів під час стосунків з Сергієм Середою. Все ж, подружжя планує змінити оселю хоча б один раз – але тоді стати хазяїнами свого власного будинку.

Зазначимо, що зіркова дружина та матуся Катерина Реп'яхова також розповідала, як розділила обов'язки з чоловіком Віктором Павліком. Вона таки більше доглядає за сином, однак музикант, який дуже часто перебуває на гастролях, у вільний час допомагає коханій. Він купає малюка, їздить за покупками та слідкує за харчуванням дружини. Коли Катерині треба відпочити або попрацювати, Павлік грається з хлопчиком.