Джерело, близьке до оточення відомої супермоделі Наомі Кемпбелл стверджує, що зірка довгий час готувалась до того, щоб стати матір'ю. Вона навіть поставила кар'єру на паузу за кілька тижнів до народження крихітки.

Цікаво Донька Брюса Вілліса страждала від того, що схожа на зіркового батька

Як Наомі Кемпбелл переживає материнство

Все-таки супермодель не хоче довго часу проводити в декреті, тому найближчими тижнями планує повернутися до роботи.

Вона неймовірно працьовита людина, яка не збирається зупинятися. Вона почне активно працювати протягом найближчих тижнів, але поки насолоджується дорогоцінним часом зі своєю новонародженою дочкою,
– пише видання.

Знаменитість дуже довго хотіла стати мамою, тому все продумала: "Той, хто дивується, що Наомі завела дитину відповідно до свого графіка, не знає Наомі. Хіба вона не переосмислила все, до чого коли-небудь торкалася?".

Також ходять чутки, нібито Наомі Кемпбелл має бойфренда, якого приховує від публіки. Він допомагатиме моделі у вихованні первістка.


Наомі Кемпбелл з донькою / Фото з інстаграму моделі

Наомі Кемпбелл стала мамою: що про це відомо

  • Про вагітність знаменитої супермоделі не повідомляла ні вона, ні джерела з її оточення. У квітні цього року вона представила колекцію Michael Kors, де ніхто не помітив зміни у фігурі.
  • ЗМІ та шанувальники підозрюють, що Наомі Кемпбелл звернулась до послуг сурогатної матері. Раніше вона говорила, що наука може допомогти їй завести дитину.
  • Зірка зізналась, що бути матір'ю – означає мати найбільшу любов на світі. Через певний час мама Наомі розсекретила стать первістка – у супермоделі народилась донька.