Наомі Кемпбелл стала мамою вперше

50-річна супермодель Наомі Кемпбелл повідомила про те, що стала мамою, на особистій сторінці в інстаграмі. Вона опублікувала фото, де показала крихітні ніжки малюка. Більше інформації знаменитість не надає.

Дивіться також Емма Вотсон вперше прокоментувала чутки про весілля

Прекрасне маленьке щастя вибрало мене як свою матір. Це така величезна честь для мене – прийняти у своє життя цю ніжну душу, що не вистачає слів, щоб описати зв'язок, який я тепер поділяю з тобою, мій ангел. Немає більшої любові на світі,
– написала Наомі Кемпбелл.

Ймовірно, супермодель стала мамою завдяки послугам сурогатного материнства. Про вагітність Наомі Кемпбелл не було відомо нічого. Важливо, що у квітні цього року знаменитість представила нову колекцію Michael Kors, де ніхто не помічав зміни у фігурі.

Шанувальники шоковані новиною про материнство Наомі Кемпбелл. У коментарях під фото пишуть безліч привітань, зокрема й зіркові колеги – Зої Салдана, Марк Джейкобс, Джоді Тернер-Сміт.

Думки Наомі Кемпбелл про материнство

  • У травні 2017 року в інтерв'ю Evening Standard модель зауважила, що хоче стати матір'ю, але не поспішає з цим: "Я постійно думаю про те, щоб мати дітей". "Але тепер, коли є наука, я думаю, що можу зробити це, коли захочу".
  • Через 2 роки супермодель розповіла, що все ще не спішить ставати матір'ю. "Дітей ще немає – я подивлюсь, що мені принесе Всесвіт", – заявила Наомі.