На концерті у підземці зібралося багато шанувальників Дорофєєвої. На обличчях артистки та її прихильників сяяли усмішки. Схоже, що всі сумували за такими зустрічами.

Вас може зацікавити Ірландські зірки та українські виконавці: артисти, які виступали в метро під час війни

Надя Дорофєєва виступила в метро

Виконавиця дала концерт на станції метро "Майдан Незалежності". Саме на цій станції, зазвичай, давали концерти інші українські артисти. Дорофєєва постала перед публікою в широких молочних штанах з кольоровим принтом і топі-корсеті кольору хакі. Волосся вклала в легкі локони, а на обличчі зробила макіяж у нюдових тонах.

Надя Дорофєєва готує перший україномовний альбом, тому на концерті пролунали деякі треки з майбутньої платівки. Зокрема співачка виконала хіт "Різнокольорова", який нещодавно переклала з російської на українську.

На прихильників Дорофєєвої чекав ще один сюрприз. Під час концерту на сцену вийшов ексучасник гурту "Время и Стекло" Позитив. Він разом з Надею виконав україномовний трек дуету – "Дим". Звісно, що вечір не міг пройти без гімну України.

Для перегляду всіх відео та фото гортайте праворуч:

Нагадаємо, тривалий час Надя Дорофєєва жила в Європі, виступала на благодійних концертах за кордоном. Один з них відбувся в Казахстані. Тоді глядачі прийшли на захід з українськими прапорами та іншою символікою, але все це у них забирала охорона. Під час виступу Дорофєєва не змогла стримати сліз.